Aslıhan Kıratlı İle Karın Bölgesini Şekillendiren Rutin

Aslıhan Kıratlı İle Karın Bölgesini Şekillendiren Rutin
05 Haziran 2017

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası egzersizler karın bölgeyi şekillendiren rutin ile devam ediyor.

Karnı Şekillendirirken Dümdüz Bir Karın İçin Ne Yapmalı?

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası egzersiz videoları karın bölgesini şekillendiren hareketler ile devam ediyor. Karnı sıkılaştırmak ve dümdüz karın için egzersiz hareketlerine daha önceki videolarımızda da yer vermiş, karnı hem içten hem de dıştan şekillendireceğimizden bahsetmiştik. Karnı içten şekillendirmeyi önceki videoda halletik. Şimdi sıra evde egzersiz hareketleriyle karnı dıştan şekillendirmeye geldi. Dümdüz bir karına sahip olmak ve karnımızı çalıştırmak için bu sefer birazcık daha plang hareketler kullanacağız. Hareketleri yapmadan  önce doktorunuzdan onay almayı unutmayın. Alt karın eritme hareketlerine kollarınızı yere koyarak bacaklarınızı uzatın, karnınız sıkı ve kalçanız aşağıda bir pozisyonda Body Designer Aslıhan Kıratlı'ya eşlik edin.

Karın Eritme Hareketlerine 4 İle Başlayın

Karın eritme hareketlerine ilk başta 4'er tane yaparak başlayın. Çünkü bu hareketler tüm vücudunuzu çalıştırıyor. Bu nedenle çok yorucu olabiliyor. İlk zaman bu hareketleri 4 tane rahat rahat yapıyorsanız, bu sayıyı 8'e yükseltebilirsiniz. Zaman ilerledikçe istediğiniz sayıya kadar çıkabilirsiniz.  

Aslıhan Kıratlı İle Karın Bölgesini Şekillendiren Rutin  

Karın Egzersizlerini Yaparken Sabırlı Olun

Karın hareketlerinin bütün kaslarınızı çalıştırması nedeniyle nefes nefes kalabilirsiniz. Egzersizleri ilk etapta kendinizi zorlamadan yavaş yavaş az sayıda ve sağlıklı bir şekilde ilerlemenizde fayda var.

Mutlaka Doktorunuzdan Onay Alın

Doğum sonrasında vücudunuzun eski haline gelmesinde yardımcı olacak tüm egzersizlerde olduğu gibi karını şekillendiren egzersizleri yapmak için de mutlaka doktorunuzdan onay almanız gerektiğini unutmayın.

Aslıhan Kıratlı İle Karın Şekillendirme Hareketleri

 

*Aslıhan Kıratlı'nın diğer videolarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.