Kardelen Ergin Bebeğine Kavuştu!

Kardelen Ergin Bebeğine Kavuştu!
08 Aralık 2017

İş adamı Erdal Acar ile geçtiğimiz sene evlenen Kardelen Ergin, önceki gün kızı Derin'e kavuştu!

2016 yazında, kendisinden 26 yaş küçük Kardelen Ergin ile nikâh masasına oturan Erdal Acar 4. kez baba oldu! 2016 yılının Ağustos ayında İzmir Çeşme'de sade bir nikâh töreni ile dünyaevine giren Kardelen Ergin ve Erdal Acar önceki gün bebeklerine kavuştu. Müjdeli haberi ise Erdal Erdinç Acar'ın eşi Hande Acar sosyal medya hesabından duyurdu.


Kardelen Ergin Doğum Yaptı!


Evlendikleri günden beri bebek sahibi olmak istediği bilinen Kardelen Ergin nihayet kızını kucağına aldı. Erdal Acar ile geçtiğimiz sene evlenen Kardelen Ergin ilk çocuğuna kavuştu. Maslak'taki özel bir hastanede doğum yapan Ergin, doğan kızına 'Derin' ismini verdi. Hande Acar, doğum haberini 'Hoşgeldin ailemizin yeni üyesi, şansın, bahtın açık olsun.' notu ile sosyal medya hesabından duyurdu. Kardelen Ergin ve kızı Derin'in sağlık durumlarının da gayet iyi olduğunu dile getiren Hande Acar, bir süre sonra paylaşımını sildi.


Kardelen Ergin Bebeğine Kavuştu!


Kardelen Ergin'in İlk, Erdal Acar'ın 4. Çocuğu


İşadamı Erdal Acar ilk evliliğini Aynil Acar ile yapmıştı ve bu evlilikten Yiğitcan adında bir oğlu olmuştu. Daha sonra Türkiye güzeli seçilen Emel Acar ile evlenen Erdal Acar, bu beraberlikten de Cansu ve Eremcan adında iki çocuk sahibi olmuştu. Şimdi ise kızı Derin'in doğumu ile birlikte 4. kez baba oldu! 26 yaşındaki Kardelen Ergin'in ise ilk çocuğu.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.