• gebe.com
  • /
  • İpek Yaylacıoğlu İkinci Kez Anne Oldu!

İpek Yaylacıoğlu İkinci Kez Anne Oldu!

İpek Yaylacıoğlu doğum yaptı! Güzel oyuncu İpek Yaylacıoğlu ve kızı Ece'nin sağlık durumlarının iyi olduğu açıklandı.

İpek Yaylacıoğlu doğum yaptı! 2014 yılında işadamı Kaan Yaylacıoğlu ile evlenen oyuncu İpek Yaylacıoğlu ikinci kez anne oldu. 'Arka Sokaklar' ve 'Kardeş Payı' dizileri ile tanınan güzel oyuncu, dün sabah (12 Temmuz) bebeğine kavuştu. İnstagram hesabından paylaştığı güzel bir kare ile doğum yaptığını sevenleriyle paylaştı. 'Kaan' adında bir oğlu bulunan çift, şimdi de kız bebek sahibi olmanın heyecanını yaşıyor.   ipek yaylacıoğlu doğum  

İpek Yaylacıoğlu Doğum Yaptı

İkinci kez annelik heyecanı yaşayan İpek Yaylacıoğlu, bir kız bebek dünyaya getirdi. Doğan kızlarının ismini 'Ece' koyan çiftin 'Kaan' adında bir de oğulları var. Oyuncunun, 'Minik prensesim Ece, sağlıkla geldi çok şükür' notuyla paylaştığı fotoğrafa, kısa süre içinde binlerce beğeni ve iyi dilek yorumları geldi. İpek Yaylacıoğlu ve kızı Ece'nin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.   ipek yaylacıoğlu doğum   İpek Yaylacıoğlu ve Kaan Yaylacıoğlu çiftinin, kızları Ece için düzenlediği 'Baby Shower' partisinin detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.