Bebeğinin İsmine Karar Verdi!

Bebeğinin İsmine Karar Verdi!
18 Mayıs 2020

Oyuncu İpek Tanrıyar doğum için geri sayıma başladı!

Geçtiğimiz aylarda bebek beklediğini açıklayan İpek Tanrıyar, hamileliğinin sonuna yaklaştı. 2. Sayfa adlı magazin programına telefonla bağlanan oyuncu, bu süreçte 12 kg aldığını belirtti.

İpek Tanrıyar Doğum İçin Gün Sayıyor

Ekranların sevilen ismi İpek Tanrıyar, iki yıl önce Murat Evler ile nikâh masasına oturmuştu. Çok geçmeden hamile olduğu iddia edilen oyuncu, bir magazin programına telefonla bağlanarak iddiaların doğru olduğunu söylemişti. Hamileliğini karantinada geçiren ve doktor kontrolü dışında evden çıkmadığını belirten oyuncu, 8. ayını geride bırakmak üzere. Bu süreçte yaşadıklarını 2. Sayfa adlı magazin programına telefonla bağlanarak anlatan İpek Tanrıyar, oğluna vereceği ismi de canlı yayında açıkladı.

‘Zayıf Olduğum İçin Eleştiriyorlar’

Doğum için geri sayıma başlayan İpek Tanrıyar, bir aksilik olmazsa 1 Temmuz’da bebeğini kucağına alacağını söyledi. Hamileliği boyunca 12 kg alan oyuncu, bu yüzden kendisinin sık sık eleştirildiğini söyledi. ‘Sosyal medyada zayıf olduğum için sürekli sataşıyorlar. Neymiş, bebeğimi aç bırakıyormuşum. Alakası yok, ben 12 kg aldım. Bebeğim de şu an 2 kg 400 gr. Zayıf görünmem biraz genetik.’ şeklinde açıklama yapan Tanrıyar, hamileliğinin sürpriz bir şekilde geliştiğini de sözlerine ekledi.

Bebeğinin İsmine Karar Verdi!

Bebeğinin İsmine Karar Verdi

Hamileliğinin son haftalarında olan oyuncu, bebeğinin ismine de karar verdiğini söyledi. Bir erkek bebek bekleyen çift, oğullarına Aras ismini verecek.

İpek Tanrıyar Kimdir?

1980 yılında doğan İpek Tanrıyar, Trakya Üniversitesi’nde turizm eğitimi aldı. Mezun olduktan sonra modellik için bir süre Milano’da bulundu, Türkiye’ye dönünce de oyunculuğa adım attı. İlk dizisi Karate Can’da Melis karakterine hayat veren İpek Tanrıyar, Sıla ve Bir Tatlı Huzur gibi sevilen dizilerde de boy gösterdi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.