Aslıhan Kıratlı ile İç Karnı ve Deriyi Geri Toparlayan Bir Rutin

Aslıhan Kıratlı ile İç Karnı ve Deriyi Geri Toparlayan Bir Rutin
22 Mayıs 2017

Aslıhan Kıratlı ile iç karnı ve deriyi geri toplayan karın sıkıştırma hareketlerini dümdüz bir karna sahip olmak için evde rahatça uygulayabilirsiniz.

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası egzersizleri serisi iç karnı ve deriyi geri toparlayan bir rutin ile devam ediyor. Evde uygulayabileceğiniz basit egzersizleri yapmak, izleyeceğiniz karın sıkıştırma videosu ile daha kolay hale gelecek. Hamilelik ve doğum esnasında en çok güçsüzleşen bölge olan karın, sadece dıştan değil, cildi geri toplamak için aynı zamanda da içten de çalıştırmak çok önemlidir. Bunu yapmak için Aslıhan Kıratlı'nın eşliğinde en sevdiğiniz müziği açarak yeni bir vücut dilini öğrendiğiniz egzersiz hareketlerini yapmaya başlayabilirsiniz. Unutmamanız gereken önemli konu doğum sonrasında yapacağınız bu hareketlere başlamadan önce doktorunuzun mutlaka onayını almanız gerekiyor.   

Aslıhan Kıratlı ile İç Karnı ve Deriyi Geri Toparlayan Bir Rutin

Aslıhan Kıratlı Eşliğinde Karın Sıkılaştırma Hareketleri

Hamilelik sürecinde güçsüzleşen ve deforme olan karnınızı eski formuna getirmek ve dümdüz bir karna sahip olmak için yapacağınız basit hareketlere kalçanızı kullanarak karnınızı ısıtarak başlayabilirsiniz. Düzenli yapacağınız egzersizler sonrasında karınınız sıkılaşmaya başlayacaktır.  

İç Karnı ve Deriyi Geri Toplayan Karın Sıkıştırma Hareketleri

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.