Hero Baby Organik Kavanoz Mamaları Her Yerde Yanınızda!

Hero Baby Organik Kavanoz Mamaları Her Yerde Yanınızda!
07 Ağustos 2023

İnsanları doğanın sağlığı ile buluşturmak üzere kurulan, 137 senelik bir tecrübeye sahip HERO BABY, organik mevye ve tahıllar kullanarak geliştirdiği kavanoz mamaları ile bebeklerin sağlığını korurken annelere de güvenli bir besin alternatifi sunuyor.

Bebekler için sağlıklı ve besin değeri yüksek gıdalar üreten Hero Baby, doğal, katkı maddesiz ve şeker ilavesiz organik kavanoz mamaları ile sağlıklı ve pratik gıdalar üreterek annelerin ve çocukların yanında olmaya devam ediyor.

Özel bahçelerden özenle seçilen meyveler, tazeliğini hava almayan vakumlu kapağı sayesinde koruyor. 500’den fazla testten geçirilen mevsim meyveleri, tarım ilacı kalıntısı taşımadığından emin olunarak kavanozlara girerken, anneler Hero Baby Organik Meyve Püreli Kavanoz Mamaları gönül rahatlığıyla bebeklerine yediriyor. Mevsiminde dalından toplanan meyvelerle hazırlanan ve C vitamini kaynağı olan organik meyve püreli kavanoz mamaları, yoğurt veya tahıllı kaşık mamalar ile de karıştırılarak bebeklere farklı lezzetler sunuyor.

Hero Baby’nin Organik Kavanoz Mamaları, Hero Nutrition Instute uzmanlığı ve 80 yılı aşkın tecrübe ile doğal ve sağlıklı ürünler kullanılarak üretilip, bebeği için daima en iyisini arayan annelerin yanında olmaya devam ediyor.

Detaylı bilgiye buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz!

Hero Baby Organik Kavanoz Mamaları Her Yerde Yanınızda!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.