Hatice Şendil Anne Oldu!

Hatice Şendil Anne Oldu!
18 Mayıs 2017

Hatice Şendil anne oldu. Bebeğini kucağına dün akşam saatlerinde aldığı öğrenilen Şendil, bir erkek bebek annesi oldu.

Hatice Şendil anne oldu. Bebeğinin doğumu için dün özel bir hastaneye yatan ünlü oyuncu Hatice Şendil'den mutlu haber geldi. Kendisi gibi oyuncu olan Burak Sağyaşar ile birlikte rol aldıkları Karadağlar dizisinde tanışarak aşık olan çift geçtiğimiz yıl dünya evine girmişlerdi. Sağyaşar çifti dün akşam saatlerinde bebeklerini kucaklarına aldılar. Güzel oyuncu şu sıralar, Can adını verdikleri bebeğini kucağına almanın mutluluğunu yaşıyor.

Anne Olan Hatice Şendil Doğum İçin Dün Hastaneye Yatmıştı

Dün doğum için hastaneye yattığı öğrenilen Şendil'in akşam saatlerinde bebeğini kucağına aldığı belirtildi.   Hatice Şendil Anne Oldu!  

Doğumdan Sonra Çalışmayacak

Geçtiğimiz ay Sonsuz Aşk filminin galasında görüntülenen çift bebeklerinin Mayıs ayının ilk haftasında doğacağını açıklamışlardı. Şendil'in doğumunun normal olması nedeniyle doğum biraz gecikmeli olarak Mayıs ayının ikinci haftasında gerçekleşti. Hatice Şendil, daha önce yapmış olduğu röportajda hamileliği süresinde 16 kilo aldığını, bebeğin güvenliği için doğumdan sonra bir süre çalışmayacağını açıklamıştı.          

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.