Gürgen Öz Müjdeli Haberi Böyle Duyurdu!

Gürgen Öz Müjdeli Haberi Böyle Duyurdu!
30 Kasım 2018

Başarılı oyuncu Gürgen Öz baba olacağını açıkladı! Danimarkalı eşi Emily Mahringer hamile! Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla müjdeli haberi duyuran oyuncu, eşi ile olan fotoğrafını ‘ailemize yeni bir üye geliyor’ notu ile paylaştı.

Gürgen Öz Baba Oluyor

Okan Bayülgen’in programında yayınlanan skeçlerde oynayarak adını duyuran, daha sonra Romantik Komedi adlı sinema serisiyle iyice bilinirliğini arttıran Gürgen Öz, geçtiğimiz Ağustos ayında sevgilisi Emily Mahringer ile evlenmişti. Berlin’de tanışan, Amsterdam’da nişanlanan ve Emily Mahringer’in memleketi Danimarka’da dünya evine giren çift, önceki gün mutlu haberi duyurdular. Eşinin karnının belirginleştiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Gürgen Öz, paylaşımına ‘Aa, aileye küçük biri daha geliyor!’ notunu ekledi.

Gürgen Öz Müjdeli Haberi Böyle Duyurdu!

40 Yaşındaki Oyuncunun İlk Babalık Heyecanı!

Bebeğin kaç aylık olduğu, cinsiyeti veya ismiyle ilgili herhangi bir açıklama yapmayan Gürgen Öz, ilk kez baba olmanın heyecanını yaşıyor. 40 yaşındaki oyuncu, evlenmeden önce verdiği bir röportajda sabırsızlıkla baba olmayı beklediğini söylemişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.