Gökçe Akyıldız’ın En Mutlu Günü!

Gökçe Akyıldız’ın En Mutlu Günü!
19 Mart 2019

Gökçe Akyıldız'ın bebeği Ömer 1 yaşına girdi!

Gökçe Akyıldız’ın oğlu Ömer 1 yaşında! En mutlu günlerinden birini yaşayan ünlü oyuncu, heyecanını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Gökçe Akyıldız’ın Oğlu Ömer 1 Yaşında!

Kırgın Çiçekler adlı dizide canlandırdığı Songül karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Gökçe Akyıldız, 2017 yılının yaz aylarında Mustafa Özyurt ile nikâh masasına oturmuştu. Evliliklerinin hemen ardından müjdeli haberi duyuran Gökçe Akyıldız, hamile olduğunu sevenleriyle paylaşmıştı. Sağlıklı bir hamilelik sürecinden sonra, beklediğinden biraz erken bir vakitte oğluna kavuşan oyuncu, önceki gün ailesiyle birlikte bebeğinin 1. yaşını kutladı.

Gökçe Akyıldız’ın En Mutlu Günü!

‘Bitanecik Bebeğim Bugün 1 Yaşına Girdi’

‘Bitanecik bebeğim bugün 1 yaşına girdi. Seninle geçen her dakika ömrümün en güzel zamanları. Her zaman sağlıklı, mutlu, huzurlu bir bebek olmanı diliyorum küçük prensim benim.’ sözleriyle oğlunun doğum gününü kutlayan Gökçe Akyıldız,  partiye katılan misafirlere de ayrıca teşekkür etti.

Gökçe Akyıldız’ın En Mutlu Günü!

Ekranlara Ne Zaman Döneceği Belli Değil

Şimdilerde anneliğin keyfini çıkaran Gökçe Akyıldız, hamile olduğunu öğrendikten sonra Kırgın Çiçekler adlı diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Bir süre sadece bebeği ile ilgileneceğini söyleyen Akyıldız’ın ne zaman ekranlara döneceği hayranları tarafından merak konusu olmaya başladı. Ünlü oyuncunun henüz değerlendirdiği bir proje olmadığı, bir süre daha oğluyla vakit geçirmek istediği öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl