• gebe.com
  • /
  • Bu Şartları Sağlayan Yapımcı ile Setlere Dönebileceğinin Sinyalini Verdi!

Bu Şartları Sağlayan Yapımcı ile Setlere Dönebileceğinin Sinyalini Verdi!

Hamile olduğunu öğrendikten sonra setlere ara veren ve aylarca objektiflerden uzak bir hayat süren Fahriye Evcen, yeni projelere hazır olduğunun sinyalini verdi.

Bu Şartları Sağlayan Yapımcı ile Setlere Dönebileceğinin Sinyalini Verdi!

Hamile olduğunu öğrendikten sonra setlere ara veren ve aylarca objektiflerden uzak bir hayat süren Fahriye Evcen, yeni projelere hazır olduğunun sinyalini verdi. Belirlediği bazı kurallara uyacak olan yapımcılar ile çalışabileceğini belirten ünlü oyuncunun bu kararı bile hayranlarını sevindirmeye yetti.

Anne Olan Fahriye Evcen Ancak Bu Şartlar Sağlanırsa Setlere Dönecek!

Uzun süren birlikteliklerini 2017 yılının yaz aylarında nikâhla taçlandıran Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, evliliklerinin üzerinden 1 yıl geçtikten sonra müjdeli haberi sevenleriyle paylaşmıştı. Ailelerine yeni bir üyenin katılacağını açıklayan mutlu çift, geçtiğimiz Nisan ayında bebeklerini kucaklamıştı. Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede doğum yapan Fahriye Evcen, oğluna Karan ismini vermişti.

Fahriye Evcen Setlere Dönmeye Hazırlanıyor

Hamileliği boyunca kameralardan uzak durmayı tercih eden Fahriye Evcen, oğlunu kendisi büyütmek istediği için uzun süredir gelen proje tekliflerini geri çeviriyordu. En son dünyaca ünlü bir lens markasının ekran yüzü olan güzel oyuncu, çekimler evinde olduğu için projeyi kabul etmişti. Aylardır ekranlarda görünmeyen Evcen, setlere dönmeye hazır olduğunun sinyallerini verdi. İçine sinen bir işte, koyduğu kuralları kabul eden bir yapımcıyla çalışabileceğini belirten güzel oyuncunun bu kararı bile hayranlarını sevindirmeye yetti.

‘Sette Maksimum 9 Saat’

Hazırlıklar dahil sette maksimum 9 saat, haftada iki gün izin ve resmi tatillerde çalışmama kurallarını kabul edebilecek bir yapımcıyla çalışmaya hazır olduğunu belirten ünlü oyuncu, bebeğini ihmâl etmek istemiyor. Annelik ve kariyeri bir arada götürmeye çalışan Evcen, her an bir projeyle karşımıza çıkabilir.


Diğer magazin haberlerimizi okumak içinburaya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.