Doğum İçin Geri Sayıma Başladı!

Doğum İçin Geri Sayıma Başladı!
09 Şubat 2021

Kemal Sunal'ın oyuncu kızı Ezo Sunal, doğum için geri sayıma başladı.

Müzisyen Ömer Öztüyen ile 2018 yılında evlenen Ezo Sunal, geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu açıklamıştı. Doğum için gün saymaya başlayan oyuncu, 36. haftaya özel yeni bir fotoğraf yayınladı. Yayınladığı kareler sosyal medyada yoğun ilgi görürken, birçok oyuncu arkadaşından da tebrik mesajları geldi.

Ezo Sunal Hamile Olduğunu Açıkladı!

Türk sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal, 2014 yılından beri birlikte olduğu müzisyen Ömer Öztüyen ile geçtiğimiz yıllarda hayatını birleştirmişti. Babasının izinden giden ve kariyerine oyuncu olarak devam eden Sunal, yeni yıla müjdeli bir haber vererek girmişti. Yılbaşından birkaç gün önce sosyal medya hesabından bebek beklediğini açıklayan oyuncu, artık hamileliğinin son ayına girdi. Buna rağmen çalışmaya ara vermeyen ve hala setlere giden Sunal, yavaş yavaş doğum hazırlıklarına da başladı.

Doğum İçin Geri Sayıma Başladı!

36. Haftaya Girdi

İlk kez anne olacak olmanın heyecanını yaşayan oyuncu, hamileliğinin 36. haftasına girdiğini yayınladığı bir pozla duyurdu. Rol aldığı Sesli Güldüm adlı programın çekiminden kareler paylaşan Sunal’ın bu fotoğrafları, sosyal medyada yoğun ilgi gördü. Ünlü oyuncu, bebeğinin cinsiyetini ise henüz açıklamadı.

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.