Bebeğinin İsmini Açıkladı!

Bebeğinin İsmini Açıkladı!
08 Haziran 2020

Baba olmasına günler kalan Erkan Kolçak Köstendil, Hürriyet Gazetesi’ne verdiği röportajda bebeğinin ismini de açıkladı.

Baba olmasına günler kalan Erkan Kolçak Köstendil, Hürriyet Gazetesi’ne röportaj verdi. Özel hayatıyla ilgili açıklamalar yapan oyuncu, doğacak bebeğinin ismini de açıkladı.

Erkan Kolçak Köstendil Bebeğinin İsmini Açıkladı!

Çukur dizisinde canlandırdığı Vartolu karakteriyle yıldızı parlayan Erkan Kolçak Köstendil, kendisi gibi oyuncu olan Cansu Tosun ile geçtiğimiz yıl nikâh masasına oturmuştu. Antalya’da festival konseptiyle evlenen çift, çok geçmeden bebek beklediklerini müjdelemişti. Hamileliğini öğrendikten kısa bir süre sonra koronavirüs salgını baş gösterince, Ayvalık’taki butik bir otelde karantinaya giren Cansu Tosun, hamileliğinin son haftalarına girdi. Yakın zamanda doğum yapması beklenen ünlü oyuncu, şimdilerde son hazırlıklarını tamamlamaya çalışıyor.

İsmi Marsel Olacak

Baba olmasına sayılı günler kalan Erkan Kolçak Köstendil ise geçtiğimiz gün Hürriyet Gazetesi’ne röportaj verdi. Kariyeri ve özel hayatıyla ilgili açıklamalar yapan ünlü oyuncu, doğacak bebeklerinin ismine karar verdiklerini söyledi. Köstendil, eşiyle birlikte Marsel isminde karar kıldıklarını belirtti. Bu açıklamanın ardından, Marsel isminin anlamı da merak edilir oldu. Peki, Marsel ne demek? Marsel; parlak güneş ışığı anlamına geliyor. Aynı zamanda güçlü ve şanslı kelimeleri için de kullanılıyor.

Bebeğinin İsmini Açıkladı!

Doğuma Sayılı Günler Kaldı

Doğumunu İstanbul’daki özel bir hastanede yapacak olan Cansu Tosun, hamileliğinin son günlerini evinde geçiriyor. Pandemi nedeniyle dışarı adım atmayan ünlü oyuncu, geçtiğimiz gün paylaştığı karnı burnunda fotoğrafları ile sosyal medyada beğeni rekorları kırmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.