Eda Özerkan Doğum Yaptı!

Eda Özerkan Doğum Yaptı!
09 Ağustos 2017

Eda Özerkan doğum yaptı! Timur Acar ve Eda Özerkan'ın bebeği Eliz bu sabah dünyaya geldi! Ünlü oyuncu Eda Özerkan ve kızının sağlık durumlarının gayet iyi olduğu açıklandı.

Eda Özerkan doğum yaptı! 'Kertenkele' dizisinin setinde tanışarak birbirine aşık olan Eda Özerkan ve Timur Acar çifti, geçtiğimiz yıl dünyaevine girmişti. Nikahtan kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıklayan Eda Özerkan kızı Eliz'i bu sabah (09.08.2017) dünyaya getirdi. Eda Özerkan ve bebeği Eliz'in sağlık durumunun gayet iyi olduğu açıklandı.   Eda Özerkan Doğum Yaptı!

Eda Özerkan Doğum Yaptı!

İlk kez anne olma heyecanı yaşayan Eda Özerkan nihayet kızı Eliz'e kavuştu. Bu sabah (09.08.2017) Kozyatağı'nda özel bir hastanede doğumu gerçekleşen Eda Özerkan'ın sorunsuz bir doğum süreci geçirdiği öğrenildi. Kızları Eliz'in 3.5 kilo doğduğu ve gayet sağlıklı olduğu açıklandı.   

Eda Özerkan Doğum Yaptı!

Röportajında Normal Doğum Yapmak İstediğini Söylemişti

Gebeliği boyunca beslenmesine dikkat eden ve sporunu ihmal etmeyen Eda Özerkan, tüm sürecin doktor kontrolünde ilerlediğini söylemişti. Hamileliği sırasında verdiği bir röportajında, normal doğum yapmak istediğini ve bunu kolaylaştıracak sporlar yaptığını açıklamıştı.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.