En Popüler Bebek İsimleri İçin Dizilerden İlham Aldık

En Popüler Bebek İsimleri İçin Dizilerden İlham Aldık
13 Eylül 2017

Bebeklerine vermek istedikleri isimleri henüz içlerine sindiremeyen çiçeği burnunda anne adayları bu yazımız tam da sizin için. Zira bu sefer ki bebek isimleri önerilerimizde dizilerden ilham aldık.

Dizilerde Kullanılan En Popüler Bebek ve Çocuk İsimleri

Halen bebeğine isim arayan, duyduğunuz ve kulağınıza hoş gelen isimleri not eden ama bir türlü içine sinen ismi bulamayanlardan mısınız? O zaman siz anne adaylarının hoşuna gidecek çok güzel bir önerimiz var. Daha önce yayınladığımız farklı seçeneklerden oluşan bebek isimleri listemiz için bu sefer de dizilerden ilham aldık. Televizyon dünyasında beğenerek izlediğiniz hatta tutkunu olduğunuz dizilerde bebeklere hangi isimler veriliyor? İşte Dizilerde kullanılan en popüler bebek ve çocuk isimleri.

Dizilerde Kullanılan Bebek İsimleri: Anne Dizisi

  En Popüler Bebek İsimleri İçin Dizilerden İlham Aldık   Ekranlarda 2o16 yılında yayınlanmaya başlayan Anne adlı dizide başarılı çocuk oyuncu Beren Gökyıldız, dizide iki isimle rol aldı. 1. si biyolojik annesinin ona vermiş olduğu isim Melek, onu evlat edinen Zeynep Öğretmenin ona verdiği isim ise, Turna idi.

Aşk Yeniden Zeynep'in Bebeğinin Adı

  En Popüler Bebek İsimleri İçin Dizilerden İlham Aldık   Fox TV'nin sevilen komedi dizisi Aşk Yeniden de Zeynep karakterinin bebeğinin ismi Selim'di. Zeynep'in ikinci bebeğinin ismi ise, babaannesinin tabirine göre, Mukaddes idi.  

Cesur ve Güzel'de Sühan ve Cesur'un Bebeklerinin İsmi

  En Popüler Bebek İsimleri İçin Dizilerden İlham Aldık   İzleyiciyi ekran başına kilitleyen dizilerden birisi olan Cesur ve Güzel dizisinde Cesur ve Sühan'ın bebeklerinin ismi Korhan idi.

Deli Gönül Dizisinde Kadir'in Kızının Adı

  En Popüler Bebek İsimleri İçin Dizilerden İlham Aldık   Bu sezon yaz dizileri arasında yer alan Deli Gönül dizisinde Kadir'in manevi kızının adı Şükran idi.

Dizilerde Bebek İsimleri:  Evlat Kokusu

  En Popüler Bebek İsimleri İçin Dizilerden İlham Aldık   Yine geçtiğimiz sezon dizilerinden Kanal D ekranlarında yayınlanan Evlat Kokusu dizisinde Zeyno'nun Çınar olarak bildiği aslında kendi oğlu olan Can idi.

Hayat Şarkısında Bebek Karakterlerin İsimleri

  En Popüler Bebek İsimleri İçin Dizilerden İlham Aldık   Kanal D'nin geçtiğimiz sezon büyük beğeniyle izlenen dizisi Hayat Şarkısı'nda yer alan bebek karakterlerinin isimleri; Bahar, Mehmet ve Emine idi.  

Kara Sevda Dizisinde Kemal ve Nihan'ın Bebeklerinin İsmi

  En Popüler Bebek İsimleri İçin Dizilerden İlham Aldık   Star TV'nin izlenme rekoru kıran dizisi Kara Sevda'nın Kemal ve Nihan karakterlerinin kızlarının ismi Deniz idi.

İstanbullu Gelin Dizisinde Faruğun Oğlunun İsmi

  En Popüler Bebek İsimleri İçin Dizilerden İlham Aldık   Geçen sezonun en çok izlenen dizilerinden birisi olan İstanbullu Gelin dizisinde Özcan Deniz'in canlandırdığı Faruk karakterinin yıllar sonra ortaya çıkan oğlunun ismi Emir idi.  

Kalbimdeki Deniz Dizisinde Deniz'in Oğlunun İsmi

  En Popüler Bebek İsimleri İçin Dizilerden İlham Aldık   Başrolünü Kutsi ve Özge Özberk'in paylaştığı Kalbimdeki Deniz dizisinde Deniz karakterinin oğlunun ismi Ozan.  

Kanatsız Kuşlar Dizisindeki Çocuk Karakterlerin İsimleri

  En Popüler Bebek İsimleri İçin Dizilerden İlham Aldık   Yaz dizilerinden olan Kanatsız Kuşlar dizisinde rol alan çocuk karakterlerin isimleri; Nefise'nin kızı Aysun, Muzaffer'in oğlu Mert, Tuba'nın oğlu ise, Tarkan.

No: 309 Dizisindeki Lale ve Onur'un Bebeklerinin İsmi

  En Popüler Bebek İsimleri İçin Dizilerden İlham Aldık   Fox TV'nin yaz sezonu dizilerinden No: 309 adlı dizide Lale ve Onur karakterlerinin bebeklerinin ismi, Emir idi. Onur'un sonradan ortaya çıkan kızının adı ise, Duru.

Poyraz Karayel'in Çocuk Karakterinin İsmi

  En Popüler Bebek İsimleri İçin Dizilerden İlham Aldık     Dizilerde kullanılan en popüler bebek ve çocuk isimleri sevilerek izlenen Poyraz Karayel dizisinde, Poyraz'ın oğlunu canlandıran Ataberk Mutlu'nun dizideki ismi ise, Sinan idi.   Bebek İsimlerinin Anlamı İçin Bebek İsim Bulucu aracımızı ziyaret edebilirsiniz.   BEBEĞİNİZE HENÜZ İSİM BULAMADINIZ MI?En Popüler Bebek İsimleri İçin Dizilerden İlham Aldık


 

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.