Leo'ya Kardeş mi Geliyor?

Leo'ya Kardeş mi Geliyor?
08 Mayıs 2020

İkinci çocuğuna hamile olduğu iddia edilen Didem Uzel Sarı, MAG dergisine verdiği röportajda konuya açıklık getirdi.

Oyuncu Didem Uzel, eşi ve oğlu Leo ile birlikte MAG dergisinin yeni sayısına kapak oldu. Özel hayatıyla ilgili açıklamalar yapan oyuncu, hakkında çıkan hamilelik iddialarına da yanıt verdi.

Didem Uzel Hamile mi?

Eski manken ve oyuncu Didem Uzel, 2012 yılında finansçı Selim Sarı ile nikâh masasına oturmuştu. Evliliğin ardından kariyerine ara veren ve Amerika’ya yerleşen oyuncu, 2016 yılında Leo ismini verdiği oğlunu kucağına almıştı. 45 yaşında annelik duygusunu tadan Didem Uzel, daha sonra yaptığı açıklamalarda yeniden anne olmayı çok istediğini belirtiyordu.

Leo’ya Kardeş mi Geliyor? 

MAG dergisinin yeni sayısına kapak olan Didem Uzel Sarı, eşi ve oğluyla birlikte kamera karşısına geçti. Dergiye verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili merak edilen pek çok konuya açıklık getiren oyuncu, ikinci çocuk planlarıyla ilgili de konuştu. Bir süredir hamile olduğu iddia edilen Uzel, iddiaların gerçeği yansıtmadığını, ikinci çocuğu çok istediklerini ama salgın nedeniyle bütün fikirlerinin değiştiğini söyledi.

Leo'ya Kardeş mi Geliyor?

‘Planımız Değişti’

İşte, Didem Uzel Sarı’nın o açıklaması; ‘Aslan tam okula başlamıştı. Düzenli bir hayatımız olacak derken çıkan salgın tüm planlarımızı bozdu. 3.5 yaşındaki bir çocukla sabah yedi buçuktan akşam dokuza kadar hiç ayrılmadan beraberiz. İkinci bebeği yapmak isterken, şu an planlarım %100 değişti.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.