Damla Ersubaşı İkinci Kez Anne Oldu

Damla Ersubaşı İkinci Kez Anne Oldu
11 Aralık 2019

Oyuncu Damla Ersubaşı doğum yaptı. İkinci kez anne olan Ersubaşı, kızına Zeynep Nisa ismini verdi.

Sihirli Annem dizisi ile tanıdığımız Damla Ersubaşı ikinci kez anne oldu! Geçtiğimiz hafta doğum yapan oyuncu, sosyal medya hesabından sağlık durumlarının iyi olduğu belirtti.

Damla Ersubaşı İkinci Kez Anne Oldu!

Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteri ile tanınan Damla Ersubaşı, 2016 yılında işletmeci Mustafa Can Keser ile hayatını birleştirmişti. 1 yıl sonra müjdeli haberi paylaşan çift, ilk kızları Zehra’yı kucaklarına almıştı. 27 yaşında annelik duygusunu tadan Ersubaşı, çok geçmeden ikinci çocuk müjdesini vermişti. Kızı Zehra’ya kardeş geleceğini sosyal medya hesabından açıklayan oyuncu, geçtiğimiz hafta ikinci kez anne oldu.

Damla Ersubaşı İkinci Kez Anne Oldu

‘Doğumhanede Çok Korktum’

Bir süredir evliliğindeki problemlerle gündeme gelen Damla Ersubaşı doğum yaptı. Geçtiğimiz hafta Florya’daki özel bir hastanede bebeğini dünyaya getiren güzel oyuncu, ikinci kez annelik duygusunu tattı. Doğumdan sonra yaptığı açıklamada ‘ Doğumhanede çok korktum ve panikledim. Ağlaya ağlaya girdim ama ameliyathanede doktorumu görünce rahatladım.’ cümlelerine yer veren Ersubaşı, 2 gece hastanede kaldıktan sonra taburcu oldu.

Damla Ersubaşı İkinci Kez Anne Oldu

Kızına Zeynep Nisa İsmini Verdi

Önceki hafta doğum yapan Damla Ersubaşı, ikinci kez kız bebek annesi oldu. Sağlıklı bir şekilde kızını kucağına alan oyuncu, bebeğine Zeynep Nisa ismini verdi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.