Ceyda Düvenci'nin Oğlu Okan Ali 1 Yaşında!

Ceyda Düvenci'nin Oğlu Okan Ali 1 Yaşında!
01 Temmuz 2018

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci'nin oğlu Okan Ali 1 Yaşında!

Geçtiğimiz Temmuz ayında oğlu Okan Ali’ye kavuşarak ikinci kez annelik duygusunu tadan Ceyda Düvenci, en mutlu günlerinden birini yaşıyor. Oğlu Okan Ali, bugün 1 yaşında!

Ceyda Düvenci'nin Oğlu Okan Ali 1 Yaşında!

2015 yılının Aralık ayında, Kaz Dağları’nda dünya evine giren Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çifti, geçtiğimiz yıl evliliklerini bir bebekle taçlandırmıştı. Okan Ali adını verdikleri çocuklarını Amerika’da kucaklayan çiftin, oğullarına kavuşmasının ardından tam 1 yıl geçti, Okan Ali ilk yaşını bugün doldurdu. Sosyal medya hesaplarından oğlu ile ilk kavuştuğu anı paylaşan Ceyda Düvenci, mutluluğunu şu sözlerle dile getirdi.

Ceyda Düvenci'nin Oğlu Okan Ali 1 Yaşında!

Ceyda Düvenci Bebeğinin Doğum Gününü Bu Not ile Kutladı

‘Biricik oğlum, canımın parçası, gönlümün küçük erkeği Ali’m… İlk anımız buydu işte, seni koynuma verdikleri an, tam 1 sene geçti. O kadar kutsal ve bir o kadar şifalı ki, şükür seni bize evrene. İyi ki annen oldum. Seni çok seviyorum oğlum. Sağlıklı günlerin olsun, yüzün hep gülsün, yeni yaşın mutluluk getirsin, kalbin mutlulukla çarpsın. Ablan, baban, ben ve etrafındaki herkes seni çok seviyor. İyi ki doğdun. 01.07.2017 Okan Ali 1 yaşında!’

Ceyda Düvenci'nin Oğlu Okan Ali 1 Yaşında!

Bülent Şakrak ise sosyal medya hesabından oğlu ile olan fotoğrafını paylaşarak, fotoğrafa ‘Neşe, umut, heves, heyecan oldun. İyi ki doğdun Okan Ali’m’ notunu ekledi.

Çiftten Her An Bir Müjdeli Haber Daha Gelebilir

Geçtiğimiz aylarda meslektaşı Pınar Altuğ ile bir söyleşiye katılan Ceyda Düvenci, tekrar anne olmak istediğini söylemişti. İlk eşi Engin Akgün’den Melisa adında bir kız çocuğu olan, geçtiğimiz yıl Okan Ali’yi doğuran ünlü oyuncu, ‘ Yeniden anne olmak istiyorum. Her an üçüncü çocuğu yapabilirim.’ demişti.

Ceyda Düvenci'nin Oğlu Okan Ali 1 Yaşında!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.