Ceyda Ateş'ten Talia'lı İlk Poz!

Ceyda Ateş'ten Talia'lı İlk Poz!
17 Aralık 2020

Kasım ayının son günlerinde anne olan Ceyda Ateş, Talia ismini verdiği kızıyla ilk karesini paylaştı.

Geçtiğimiz ay doğum yaparak ilk kez annelik duygusuyla tanışan Ceyda Ateş, Talia ismini verdiği kızı ile ilk pozunu yayınladı.

Ceyda Ateş'ten Talia'lı İlk Poz!

Adını Feriha Koydum ve Yılanların Öcü gibi rol aldığı başarılı dizilerle tanıdığımız Ceyda Ateş, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Buğra Toplusoy ile 2018 yılında hayatını birleştirmişti. Amerika’da nikâh masasına oturan ve evlendikten sonra Miami’de yaşamaya başlayan çift, geçtiğimiz aylarda bebek beklediklerini açıklayarak sevenlerini mutlu etmişti. Hamileliği boyunca sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan ve hamile takipçileriyle sık sık fikir alışverişi yapan Ateş, Kasım ayının son günlerinde bebeğini kucağına aldı. Sağlıklı bir şekilde kızına kavuşan oyuncu, Talia ismini verdiği kızı ile ilk karesini sosyal medya hesabından paylaştı. Ateş'in "Tarifi yok." notuyla yayınladığı fotoğraf, kısa süre içinde binlerce beğeni aldı. İşte, ünlü oyuncunun paylaştığı o kare...

Ceyda Ateş'ten Talia'lı İlk Poz!

"Tarifi Yok"

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ve hamileliğinin son günlerine kadar sık sık paylaşım yapan Ceyda Ateş, Kasım ayının son günlerinde bebeğini kucağına aldı. Doğumdan sonra bir açıklama yapan ve sağlık durumlarının gayet iyi olduğunu belirten oyuncu, Talia ismini verdiği kızı ile ilk karesini Instagram hesabından yayınladı. Bebeğinin elini öperken çekilen karesi paylaşan oyuncu, fotoğrafa “Tarifi yok.” notunu düştü.

Spora Başladı

Hamileliğinde yalnızca 7 kg alan Ceyda Ateş, doğumdan kısa bir süre sonra spora başladı. O anları sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu, “Biz yürüyüşe başladık, anneye de bebeğe de iyi geliyor.” şeklinde açıklama yaptı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.