Talia Bebeğin Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

Talia Bebeğin Yüzünü İlk Kez Gösterdi!
24 Şubat 2021

Oyuncu Ceyda Ateş, 3 aylık olan bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdi.

3 ay önce doğum yapan Ceyda Ateş, Talia ismini verdiği bebeğiyle ilk pozunu yayınladı.

Ceyda Ateş Talia Bebeğin Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

Adını Feriha Koydum adlı dizide sergilediği başarılı oyunculuğuyla milyonların tanıdığı bir isim haline gelen Ceyda Ateş, 2018 yılında iş insanı Buğra Toplusoy ile hayatını birleştirmişti. Amerika’da evlenen çift, nikâhtan sonra da Miami’de yaşamaya karar vermişti. Gözlerden uzak, mutlu bir evlilik yürüten ikili, geçtiğimiz Kasım ayında ilk kez ebeveyn olmanın heyecanını yaşadı. Bebeğini Amerika’da sağlıklı bir şekilde kucağına alan Ceyda Ateş, Talia ismini verdiği kızıyla ilk pozunu sosyal medya hesabından paylaştı.

İşte Talia Bebek

Hamilelik sürecinde sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmaya başlayan Ceyda Ateş, doğumdan sonra da paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu, Talia ismini verdiği kızıyla ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Önce kızının yüzünün görünmediği bir fotoğrafı “Bal böceği Talia hanım, kalbinden sevgi ve merhamet hiç eksik olmasın minik tırtılım.” notuyla paylaşan Ateş, hemen ardından yayınladığı ikinci fotoğrafta kızının yüzünü ilk kez takipçileriyle paylaştı.

Talia Bebeğin Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

Talia Ne Demek?

Ceyda Ateş’in kızına Talia ismini vermesinden sonra Talia’nın anlamı da merak edilir oldu. Peki Talia ne demek? Esas anlamı kısmet, talih, şans olan Talia, aynı zamanda baharın müjdesi anlamını da taşıyor. Yaşamlarına yurt dışında devam ettikleri için bu ismi seçtiklerini belirten ünlü oyuncu, kızının isminin Türkiye Cumhuriyeti kimliğinde Talya şeklinde yazacağını söyledi.

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Daime Sürekli, sonsuz.
Erkek Bebek İsimleri
Cabbar 1. Zorlayan, cebreden. 2. Kuvvet ve kudret sahibi (Allah.) 3. Gökyüzünün güneyinde bulunan bir yıldız kümesi.