• gebe.com
  • /
  • Doğum Öncesi Takipçilerinin Sorularını Yanıtladı

Doğum Öncesi Takipçilerinin Sorularını Yanıtladı

Anne olmak için gün sayan Ceyda Ateş, doğum öncesi sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı.

Doğum Öncesi Takipçilerinin Sorularını Yanıtladı

Anne olmak için gün sayan Ceyda Ateş, doğum öncesi sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Hakkında merak edilenleri tek tek yanıtlayan oyuncu, doğumun 24 Kasım’da gerçekleşeceğini söyledi.

Ceyda Ateş Doğum Öncesi Takipçilerinin Sorularını Yanıtladı

2018 yılında iş insanı Buğra Toplusoy ile nikâh masasına oturan Ceyda Ateş, şimdilerde anne olmaya hazırlanıyor. Hamileliğinin son haftasına giren oyuncu, bu süreçte sosyal medya hesabını da aktif bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Önceki gün takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Ateş, hamileliği ile ilgili merak edilen her soruya tek tek cevap verdi. Bebeğinin yüzünü gösterip göstermeyeceği sorusuna “Ben nazara inanmıyorum. Bebek sağlıklı bir şekilde gelsin, kendimizi toplayalım elbette paylaşırım.” şeklinde yanıt veren oyuncu, doğumunun ise 24 Kasım’da gerçekleşmesini beklediklerini söyledi. Doğum şekliyle ilgili soruyu da yanıtlayan Ateş; “Bence bu ve bunun gibi sorular sorulmamalı. Normal veya sezaryen doğum yapan kadınlar arasında bir fark yok, ikisi de anne ve birbirlerinden eksik değiller.” dedi.

Kızına Talya İsmini Verecek

Hamileliğinde yaşadığı çoğu deneyimi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan ve sevenleriyle fikir alışverişinde bulunan Ceyda Ateş, bebeğinin ismine de karar verdi. Önce sosyal medya hesabından, ardından katıldığı bir programda bebeğinin ismini açıklayan oyuncu, kızına Talya ismini vereceğini söyledi. Peki, Talya ne demek? Bereket ve şans getiren, hayvanlar aleminin kraliçesi anlamına gelen Talya, aynı zamanda baharın müjdesi anlamında da kullanılıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ogül O, gül gibi güzeldir anlamında kullanılan bir ad.
Erkek Bebek İsimleri
Rabbani 1. Tanrı´yla ilgili, Tanrısal. 2. Kendini olanca gücüyle Tanrı’ya veren.