Bebeğinin Ultrason Görüntüsünü Paylaştı!

Bebeğinin Ultrason Görüntüsünü Paylaştı!
14 Eylül 2020

Hamileliği ile ilgili sık sık Instagram hesabından paylaşım yapan Ceyda Ateş, şimdi de bebeğinin 4 boyutlu ultrason görüntüsünü yayınladı!

Hamileliğinin 28. haftasını geride bırakan Ceyda Ateş, bebeğinin ultrason görüntüsünü Instagram hesabından yayınladı. Esprili bir yazıyla paylaşım yapan oyuncu, kızına vereceği ismi de netleştirdiğini belirtti.

Ceyda Ateş Bebeğinin İlk Görüntüsünü Paylaştı!

Adını Feriha Koydum adlı dizide hayat verdiği Hande karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Ceyda Ateş, uzun süredir birlikte olduğu Buğra Toplusoy ile 2018 yılında nikâh masasına oturmuştu. Evlendikten sonra Amerika’nın Florida eyaletine yerleşen oyuncu, geçtiğimiz aylarda bebek beklediğini açıklayarak sevenlerine büyük bir mutluluk yaşatmıştı. Hamileliğini öğrendiği günden bu yana gebeliği ile ilgili sık sık Instagram hesabından paylaşım yapan Ateş, son olarak bebeğinin ultrason görüntüsünü yayınladı.

"Aynı Annesine Benziyor"

Hamileliğinin başından beri yaşadığı gelişmeleri Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Ceyda Ateş, son olarak bebeğinin ultrason görüntüsünü yayınladı. 4 boyutlu ultrason görüntüsünü “Tarifsiz duygular yaşıyoruz. Aynı annesine benziyor değil mi? Maşallahınızı alırız.” notuyla paylaşan Ateş, çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Bebeğinin Ultrason Görüntüsünü Paylaştı!

Kızı Olacak

Geçtiğimiz ay bir kızı olacağını açıklayan oyuncu, kızının ismine de karar verdi. Bebeğine Talia ismini koymayı düşünen Ateş, ismi Türk kimliğine Talya şeklinde yazdıracaklarını belirtti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah