• gebe.com
  • /
  • Buse Varol Doğumu ve Bebeği Burak ile İlgili Samimi Açıklamalarda Bulundu

Buse Varol Doğumu ve Bebeği Burak ile İlgili Samimi Açıklamalarda Bulundu

Buse Varol, doğum ve bebeği Burak ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Hamileliği boyunca toplam 23 kilo aldığını belirten Varol'un 1 hafta içinde doğum yapması planlanıyor.

Hamileliğinin son günlerini yaşayan ve yakında oğlunu kucağına alacak olmanın heyecanını yaşayan Buse Varol, doğum ve bebeği Burak ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Buse Varol Doğumu ve Bebeği Burak ile İlgili Samimi Açıklamalarda Bulundu

6 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şahitliğinde nikâh masasına oturan Alişan ve Buse Varol çifti, kısa bir süre sonra bebekleri olacağını müjdelemişti. 9 aylık macerasını oldukça sağlıklı ve keyifli geçiren Buse Varol, bebeğine kavuşmak için geri sayıma başladı. Tüm hazırlıkları tamamlayan çift, önceki akşam bir mekândan çıkarken görüntülendi. Oldukça neşeli görünen Buse Varol, doğum ve bebeği ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

'Ayaklarım 41 Numara Oldu'

Burak ismini vermeyi planladığı oğlunu birkaç hafta içinde kucağına alacak olan Buse Varol, hamileliği boyunca toplam 23 kilo aldığını söyledi. ‘ Hamileliğimde toplam 23 kilo aldım. Ayağım 41 numara oldu. İnşallah ayak numaram yaza kadar düzelir.’ şeklinde açıklama yapan Buse Varol’a, eşi Alişan ‘Dünyanın en kilolu doğan bebeği 18 kiloymuş. Biz de oraya doğru gidiyorum.’ cümleleriyle takıldı.

Ebeden Ders Aldılar

Doğum vakti yaklaştıkça heyecanları artan çift, geçtiğimiz hafta bir ebeden acil durumlarda ne yapmaları gerektiği ile ilgili eğitim aldı. Doğum anında neler yapmaları gerektiğinden, oğullarını nasıl tutmaları gerektiğine kadar pek çok konu hakkında bilgi alan çift, artık bebeklerini kucaklarına almaya hazır.

Normal Doğum Planlanıyor

Eğer bir aksilik olmazsa normal doğum yapmayı planlayan Buse Varol, doktorunun söylediğine göre 13 – 14  Şubat tarihlerinde Burak’a kavuşmuş olacak.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol