Bu Sabah Ünlü Çiftten Müjdeli Haber Geldi!

Bu Sabah Ünlü Çiftten Müjdeli Haber Geldi!
13 Şubat 2019

Buse Varol doğum yaptı mı diye merak edilirken, ünlü çiftten bu sabah müjdelihaber geldi! Oyuncu Buse Varol doğum yaptı, 42 yaşındaki şarkıcı Alişan baba oldu!

Buse Varol doğum yaptı mı diye merak edilirken, ünlü çift sabah saatlerinde oğulları Burak’a kavuştu! 42 yaşındaki türkücü Alişan baba oldu!

Buse Varol Doğum Yaptı! Alişan Baba Oldu!

6 Mayıs’ta masalsı bir düğünle dünya evine giren Buse Varol ve Alişan, bu sabah en mutlu günlerine uyandı! Aylardır bugünü bekleyen çift, oğullarına kavuştu! Buse Varol doğum yaptı, Alişan baba oldu! Bu sabah (13.02.2019) 10.19’da dünyaya gelen Burak bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Altunizade’deki özel bir hastanede doğum yapan Buse Varol’un bebeğinin 4 kg 265 gram doğduğu açıklandı.

Bu Sabah Ünlü Çiftten Müjdeli Haber Geldi!

Alişan Bebeğinin Doğumuna Girdi

Doğumdan önceki röportajlarında doğuma girmek istediğini belirten Alişan, bu isteğini gerçekleştirdi. Doğum sırasında eşi Buse Varol’u yalnız bırakmayan ünlü şarkıcı, ilk kez baba olmanın heyecanını yaşıyor.

Bu Sabah Ünlü Çiftten Müjdeli Haber Geldi!

Buse Varol Doğuma Girmeden Önce Sosyal Medyadan Paylaşım Yaptı

Bu sabah oğlu Burak’a kavuşan Buse Varol, doğuma girmeden önce sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Eşi Alişan için duygu dolu sözler paylaşan ünlü oyuncu, duygularını şu sözlerle ifade etti;

Bu Sabah Ünlü Çiftten Müjdeli Haber Geldi!

 ‘Bugün hamile olarak uyandığı son gün. 9 ay boyunca beni hiç üzmedin.Ellerini hiç üzerimden çekmedin. Hayatın bu zorlu ama bir o kadar da keyifli dönemini senin sayende harika geçirdim. Bana çok destek oldun. En yakın arkadaşım, sırdaşım, yoldaşım oldun. Eminim, Burak karnımdayken bile aramızdaki o güçlü bağı sonuna kadar hissetti. Allah seni karşıma çıkartarak en büyük hediyeyi vermiş zaten bana. Bugün yeniden doğuyoruz sevgilim. Aşkımızın içinden yeni bir aşk doğuyor. Artık geçek bir aile olmanın keyfini çıkartacağız. Seni çok seviyorum. Evimizden iki kişi çıkıp üç kişi dönecek olmanın heyecanı sardı beni şimdiden. Daha yazacağım milyon tane şey ama birazını doğumdan sonrasına saklamak istiyorum. Son sözüm, iyi ki sen!’

Bu Sabah Ünlü Çiftten Müjdeli Haber Geldi!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.