En Az 4 Çocuk!

Buse Varol'dan özel hayatına dair çarpıcı açıklamalar...

Şubat ayında oğlu Burak’ı kucağına alan Buse Varol, katıldığı magazin programında 4 çocuk annesi olmak istediğini söyledi.

‘4 Çocuk İstiyorum’

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında İstanbul’daki lüks bir otelde dünya evine giren Alişan ve Buse Varol, Şubat ayının ortalarında oğulları Burak’a kavuşmuştu. Epidural anestezi ile bebeğini sağlıklı bir şekilde dünyaya getiren Varol, geçtiğimiz hafta sonu Oylum Talu’nun programına konuk oldu. Özel hayatı ile ilgili birbirinden çarpıcı açıklamalar yapan oyuncu, 4 çocuk annesi olmak istediğini söyledi. Ancak eşini bu konuda ikna edemediğinden dert yanan Buse Varol, en az 2 çocuk olması gerektiğini belirtti.

‘Kendi Çocuğum Olsa da Bir Yerden Sonra Tükendim’

En büyük problemin uykusuzluk olduğunu belirten Buse Varol, ‘Kendi çocuğun bile olsa bir yerden sonra tükeniyorsun. 1 ayın sonunda dadı yardımı almaya karar verdik. Böylece uyku düzenimiz biraz oturdu.’ şeklinde bir açıklama yaptı. Pimpirikli bir anne olmadığını belirten Varol, anneliğin yaşayarak öğrenilen bir şey olduğunu, öğrenmesi gereken çok fazla şey olduğu dile getirdi.

2 Ayda 20 Kilo Verdi

Havaların ısınmasıyla soluğu Antalya’da alan çift tatil sezonunu açtı. Sosyal medya hesabından bol bol paylaşım yapan Buse Varol, fit vücuduyla dikkat çekti. Hamileliği sırasında 22 kilo alan ünlü oyuncunun 2 ay gibi kısa bir sürede 20 kilo verdiği öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol