Meraklar Giderildi: Buse Terim Bebeğinin Hem Cinsiyetini Hem de İsmini Açıkladı!

Meraklar Giderildi: Buse Terim Bebeğinin Hem Cinsiyetini Hem de İsmini Açıkladı!
25 Ekim 2017

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Buse Terim, bebeğinin hem cinsiyetini hem de ismini kızı Nil'in doğum gününde açıkladı!

Buse Terim hamile olduğunu yaklaşık iki hafta sosyal medya hesabından sevenlerine duyurmuştu. 12 haftalık hamile olan Buse Terim bebeğinin cinsiyeti ve ismini kızı Nil'in 1. yaş gününde açıkladı!   Meraklar Giderildi: Buse Terim Bebeğinin Hem Cinsiyetini Hem de İsmini Açıkladı!  

Buse Terim Bebeğinin Cinsiyeti ve İsmini Açıkladı!

  2016 yılının Ekim ayında kızı Nil'i kucağına alan Buse Terim, geçtiğimiz günlerde kızının 1. yaş doğum günü için bir parti organize etti. Sadece aile dostlarının katıldığı partide, Buse Terim ikinci bebeğinin hem cinsiyetini hem de koymayı düşündükleri ismi açıkladı! Kızı Nil'in doğum gününü oldukça duygusal bir notla kutlayan Buse Terim bebeğinin cinsiyetinin kız olacağını açıkladı.   Meraklar Giderildi: Buse Terim Bebeğinin Hem Cinsiyetini Hem de İsmini Açıkladı!  

Buse Terim'in Bebeğinin İsmi de Belli Oldu!

Hamileliğinde olduğu gibi bebeğinin cinsiyeti ve ismini de sosyal medyadan paylaşan Buse Terim bebeğinin ismi konusunda da merakları giderdi. Kızı Nil ile uyumlu bir isim düşünen çift, kızlarına Naz ismini verecek. Aşağıdaki fotoğraf ile müjdeyi duyuran Buse Terim, paylaşım yaparken: ' Bugün kızımızın 1. yaşını kutlarken dostlarımızla yeni bebeğimizin sevincini de paylaştık. Bir kızımız daha oluyor. Naz'ı heyecanla bekliyoruz.' cümlelerine yer verdi.   Meraklar Giderildi: Buse Terim Bebeğinin Hem Cinsiyetini Hem de İsmini Açıkladı!  

Erken Olduğunu İtiraf Etmişti

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hamileliğini duyuran Buse Terim, yaptığı açıklamada hamileliğini hiç beklemediği bir anda öğrendiğini, her zaman büyük bir aile hayalinin olduğunu ancak biraz erken gerçekleştiğini itiraf etmişti. Buse Terim'in babası Fatih Terim ise bu haberle birlikte 3. kez dede olacak. Büyük kızı Merve Terim'in, Ahmet Baran Çetin ile olan evliliğinden 6.5 aylık doğan Yaman adında bir oğlu bulunuyor. Buse Terim ise ikinci hamilelik haberi ve ardından yaptığı açıklamalarla, ailenin daha da kalabalıklaşacağının sinyalini verdi.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Hacer 1. Taş, kaya. 2. İsmail Peygamber’in annesinin adı.
Erkek Bebek İsimleri
Nabi 1. Haberci, haber veren. 2. Yerden çıkıp fışkıran, kaynayan, akan. 3. Yüksek, yüce.