• gebe.com
  • /
  • Burcu Kara Hamile Olduğunu Açıkladı!

Burcu Kara Hamile Olduğunu Açıkladı!

Oyuncu Burcu Kara, hamilelik iddiaları ile ilgili açıklama yaptı.

Burcu Kara Hamile Olduğunu Açıkladı!

Oyuncu Burcu Kara, uzun zamandır hakkında çıkan 'hamile' iddialarına bir açıklık getirdi. İnstagram paylaşımlarının altında takipçilerinin de sık sık sorduğu soruya yanıt vererek gebe olduğunu sevenleriyle paylaştı. Yönetmen Fırat Parlak ile evli olan oyuncu Burcu Kara hamile olduğunu açıklarken erkek bir bebek beklediklerini de açıklamasına ekledi. Bu mutlu haberi evlilik yıldönümlerinde almaları da kendilerine güzel bir hediye olmuş.    

Burcu Kara Hamile Olduğunu Bu Sözlerle Açıkladı

'Bebek beklediğimi evlilik yıldönümümüzde öğrendik ve çok mutlu olduk. Bize çok güzel bir sürpriz ve hediye oldu. Zaten bebeğimizin olmasını çok istiyorduk. Hamileliğin dördüncü ayındayım, henüz hazırlıklara başlamadık. Son aylara doğru hazırlanacağız." Bir erkek bebek beklediğini söyleyen Kara, "Henüz bir isim düşünmedik" dedi ve ekledi: "Biraz telaşlı bir anne oldum. Bebeğimizin sağlıklı olması her şeyden önemli."   burcu kara hamile açıkladı  


  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Saadettin 1. Dinin mutluluğu.2. Dini uğurlu, kutlu kılan.