• gebe.com
  • /
  • Kuzey Bebeğin Yüzünü Sonunda Gösterdi!

Kuzey Bebeğin Yüzünü Sonunda Gösterdi!

Ekim ayının doğum yapan Berfu Yenenler oğlu Kuzey’in yüzünü ilk kez gösterdi!

Kuzey Bebeğin Yüzünü Sonunda Gösterdi!

Ekim ayının doğum yapan Berfu Yenenler oğlu Kuzey’in yüzünü ilk kez gösterdi!

Berfu Yenenler Oğlu Kuzey’in Yüzünü Gösterdi!

2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında 4. seçilen ünlü model Berfu Yıldız ile oyuncu Eser Yenenler, geçtiğimiz Nisan ayında nikâh masasına oturmuştu. Aile arasında yapılan sade bir törenle evlenen çift Haziran ayında ise oldukça görkemli bir düğün yapmıştı. Düğünün ardından bebek beklediklerini açıklayan Berfu Yenenler, Ekim ayının başlarında doğum yapmıştı. İstanbul’daki özel bir hastanede bebeğini dünyaya getiren ünlü model, oğlu Kuzey ismini vermişti.

İşte Kuzey Bebek!

Son günlerde sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle eleştiri oklarının hedefi haline gelen Berfu Yenenler, bugüne kadarki paylaşımlarında bebeğinin yüzünü göstermekten kaçınıyordu. Ancak bu kararından vazgeçen ünlü model, geçtiğimiz hafta kırkı çıkan Kuzey’i sonunda gösterdi!

Nasıl Kilo Verdiğini Açıkladı

Doğumdan kısa bir süre sonra eski formuna kavuşan Berfu Yenenler, sırrını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Hamileliği boyunca aldığı 13 kilonun 10’unu kaybeden model, işin sırrının yürüyüş olduğunu belirtti. Doğumdan 1 hafta sonra yürüyüşlere başlayan Yenenler, 1 ay sonra da fonksiyonel antrenmanlara başladığını söyledi.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.