Bebeğine Vereceği İsmi Açıkladı!

Bebeğine Vereceği İsmi Açıkladı!
19 Kasım 2020

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Berfu Yenenler, bebeğine vereceği ismi sosyal medya hesabından paylaştı.

Geçtiğimiz yıl ilk çocuğu Kuzey’i kucağına alan Berfu Yenenler, bir süre önce ikinci kez hamile olduğunu açıklamıştı. Yeniden bir erkek evlat annesi olmaya hazırlanan Berfu, bebeğine vereceği ismi sosyal medya hesabından paylaştı.

Berfu Yenenler Bebeğinin İsmini Açıkladı

Miss Turkey 2015’te dördüncü güzel seçilen Berfu Yıldız, oyuncu ve komedyen Eser Yenenler ile geçtiğimiz yıl hayatını birleştirmişti. Zaman kaybetmeden ailelerini genişletmek isteyen çift, aynı yıl oğulları Kuzey’i sağlıklı bir şekilde kucaklarına aldı. Her röportajında oğlunun bir kardeşi olması gerektiğini belirten Berfu, geçtiğimiz aylarda yeniden hamile olduğunu açıklamıştı. Şu sıralar yoğun mesai harcadığı Youtube kanalında bir erkek bebek beklediğini açıklayan ünlü model, şimdi de bebeğine vereceği ismi sosyal medya hesabından paylaştı.

Mete İsmini Verecekler

Hamileliğinin 5. ayını geride bırakmaya hazırlanan Berfu Yenenler, belirginleşen karnıyla verdiği pozu sosyal medya hesabından yayınlayarak bebeğine vereceği ismi açıkladı. İkinci kez erkek bebek annesi olmaya hazırlanan ünlü model, oğluna Mete ismini vereceğini duyurdu. İşte, Berfu Yenenler’in o açıklaması; “Bu sefer erkenden karar verdiğimiz ismi sizinle de paylaşmak istiyoruz. İkinci kez anneliği yaşayabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Tekmelerini duyabildiğim, tekrar böyle hissedebildiğim ve kalbini dinleyebildiğim için çok şanslıyım. Heyecanla ve aşkla seni bekleyen bir aile var burada, sana kavuşmak için gün sayıyoruz. Mete, sağlıkla gel kucağımıza.”

Bebeğine Vereceği İsmi Açıkladı!

Eşinin Koronavirüs Testi Pozitif Çıkmıştı

Geçtiğimiz ay koronavirüs testi pozitif çıkan Eser Yenenler, hastalığı ailesine bulaştırmamak için 14 gün karantinaya girmişti. Berfu Yenenler ise bu süreci oğlu Kuzey ile birlikte annesinin İzmit’teki evinde geçirdi. Ağır semptomu olmayan Eser, hastalığı yendiğini yine sosyal medya hesabından duyurdu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl