Doğum İçin Gün Sayıyor!

Doğum İçin Gün Sayıyor!
18 Temmuz 2019

Bebeğini kucağına almasına az bir zaman kalan Bengü, doğumu ve hamileliği ile ilgili bilgiler verdi.

Anne olmak için gün sayan Bengü, önceki gün meslektaşı Berkay’ın bebeğini ziyaret etti. Hastane çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bengü, hamileliği ve doğumu ile ilgili bilgiler verdi.

Bengü Doğum İçin Gün Sayıyor

Geçtiğimiz sene iş insanı Selim Selimoğlu ile evlenen Bengü, nikâhtan kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıklayarak sevenlerini mutlu etmişti. Yavaş yavaş gebelik maratonunun sonuna gelen ünlü şarkıcı, önceki gün meslektaşı Berkay’ın kızını hastanede ziyaret etti. İkinci kez baba olan arkadaşını tebrik etmeye gelen Bengü, hastaneden çıkarken magazin muhabirleriyle de sohbet etmeyi ihmâl etmedi. Hamileliği ve doğum ile ilgili bilgiler veren ünlü şarkıcının heyecanlı hali dikkatli gözlerden kaçmadı.

Doğum İçin Gün Sayıyor!

12 Kilo Aldı

2 hafta sonra kızını kucağına alacak olan Bengü, ‘Bebeği görünce çok heyecanlandım. Tesadüf, onlar da bizim gibi kızlarına Zeynep ismini vermiş.’ şeklinde açıklama yaptı. Hamileliği boyunca 12 kilo aldığını belirten güzel şarkıcı, şimdilik kızına kendisinin bakacağını, daha sonra ise aile büyüklerinden yardım alabileceğini söyledi. Mesleği gereği ilerleyen süreçte bakıcı tutma ihtimali olduğunu da belirten Bengü, normal doğum yapmak istediğini ama önemli olanın bebeğinin sağlığı olduğunu söyledi.

Doğum İçin Gün Sayıyor!

Çalışmaya Devam!

Mesleğini çok sevdiğini belirten Bengü, Eylül ayında konserlerine kaldığı yerden devam edeceğini, Ekim ayında ise yeni albüm hazırlıklarına başlayacağını belirtti. Son zamanlarda ünlüler arasında moda olan sosyal medya hesabı açma olayına ise sıcak bakmadığını belirten şarkıcı, ‘Küçücük çocuğa niye açalım, gerek yok.’ dedi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.