Taner Ölmez’den Hamile Eşine Pahalı Jest!

Taner Ölmez’den Hamile Eşine Pahalı Jest!
19 Ekim 2021

Baba olmaya hazırlanan Taner Ölmez, 5 aylık hamile eşine pahalı bir jest yaptı.

Haziran ayında evlenen Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez çifti geçtiğimiz günlerde bebek heyecanı yaşadıklarını açıklamıştı. Önümüzdeki Mart ayında doğum yapması beklenen Ece Çeşmioğlu’nun bir kız bebek beklediği öğrenildi. İlk kez babalık heyecanı yaşayan Taner Ölmez ise güzel haberi aldıktan sonra eşine pahalı bir jest yaptı. Detaylar yazımızda!

Baba Olmaya Hazırlanan Taner Ölmez’den Hamile Eşine Pahalı Jest!

Muhteşem Yüzyıl, Medcezir ve Mucize Doktor gibi dizilerden tanıdığımız başarılı oyuncu Taner Ölmez, meslektaşı Ece Çeşmioğlu ile Haziran ayında nikâh masasına oturmuştu. Uzun süredir birlikte olan çift, pandemi sebebiyle az sayıda davetlinin katıldığı bir törenle İstanbul’da dünyaevine girdi. Çocuk planlarını fazla ertelemek istemeyen mutlu çift, geçtiğimiz günlerde bebek heyecanı yaşadıklarını sevenleriyle paylaşmıştı. Hürriyet Gazetesi’nden İsmail Bayrak ise müjdeli haberi alan Taner Ölmez’in eşine pahalı bir jest yaptığını duyurdu. İddiaya göre ünlü oyuncu, hamile eşine 400 bin TL değerinde bir spor araba hediye etti.

Taner Ölmez’den Hamile Eşine Pahalı Jest!

Paylaştıkları Fotoğrafla Ortaya Çıkmıştı

Henüz hamileliğinin ilk aylarında olan Ece Çeşmioğlu’nun, sosyal medya hesabından yayınladığı bir fotoğrafla hamile olduğu anlaşılmıştı. Ünlü oyuncunun hafif belirginleşen karnı sosyal medya kullanıcılarının dikkat gözlerinden kaçmamış, bunun üzerine ünlü çift hamilelik haberlerini doğrulamıştı.

Kız Bebek Bekliyorlar

30 yaşındaki Ece Çeşmioğlu'nun bir kız bebek beklediği öğrenildi. Henüz isim konusunda karar veremeyen çiftin, önümüzdeki Mart ayında bebeklerini kucaklarına almaları bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi buradan okuyabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ogül O, gül gibi güzeldir anlamında kullanılan bir ad.
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.