Oğlunun Fotoğraflarını Paylaşmaya Doymuyor!

Oğlunun Fotoğraflarını Paylaşmaya Doymuyor!
26 Mart 2019

Azra Akın bebeği Demir'in fotoğraflarını paylaşmaya doymuyor!

Kasım ayında bebeğini kucağına alan Azra Akın, sır gibi sakladığı oğlunun fotoğraflarını sevenleriyle paylaşmaya başladı!

Azra Akın Oğlu Demir'in Fotoğraflarını Paylaşmaya Doymuyor!

2002 yılında Dünya Güzeli seçilen tescilli güzelimiz Azra Akın, işletmeci sevgilisi Atakan Koru ile 2017’de nikâh masasına oturmuştu. Koru’nun memleketi Çatalca’da gerçekleşen sade bir törenle dünya evine giren Azra Akın, mutlu haberi geçen sene sevenleriyle paylaşmıştı ve anne olacağını açıklamıştı. Oldukça sağlıklı geçen 9 ayın ardından geçtiğimiz Kasım ayında doğum yapan Akın, bebeğini ilk günler basından saklasa da şimdilerde paylaşmaya doyamıyor!

Oğlunun Fotoğraflarını Paylaşmaya Doymuyor!

İşte Demir Bebek!

İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Azra Akın, önceki gün sosyal medya hesabından oğlu ve eşinin olduğu bir kareyi paylaştı. ‘Kalbimi çalan iki erkek’ notu ile paylaştığı fotoğraf kısa süre içinde binlerce beğeni aldı. Demir bebeğin annesine olan benzerliği ise dikkatli gözlerden kaçmadı.

Oğlunun Fotoğraflarını Paylaşmaya Doymuyor!

Bebeğinin Cinsiyetini Doğumda Öğrenmişti

37 yaşında annelik duygusunu tadan Azra Akın, bebeğinin cinsiyetini doğuma kadar öğrenmek istememişti. Zor da olsa sabrettiğini belirten ünlü model, doğum esnasında bir oğlu olduğunu öğrenmişti.

Oğlunun Fotoğraflarını Paylaşmaya Doymuyor!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah