• gebe.com
  • /
  • Bebeğinin Cinsiyetini Öğrenmemekte Kararlı!

Bebeğinin Cinsiyetini Öğrenmemekte Kararlı!

7 aylık hamile olan Azra Akın, bebeğinin cinsiyetini öğrenmemekte kararlı!

2002 yılında Dünya Güzeli seçilen tescilli güzelimiz Azra Akın hamileliğinin 7 ayını geride bıraktı. Önceki gün yakın arkadaşı Arzum Onan’ın sergisinde görüntülenen Akın, ‘bebeğin cinsiyetini doğuma kadar öğrenmeyeceğiz.’ dedi.

Azra Akın Bebeğinin Cinsiyetini Öğrenmemekte Kararlı!

Geçtiğimiz sene Atakan Koru ile nikâh masasına oturan Azra Akın bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Gebeliğinin 7. Ayını geride bırakmaya hazırlanan ünlü model, önceki gün yakın arkadaşı Arzum Onan’ın ‘Kadın’ adlı sergisine katıldı. Sergiye eşi Atakan Koru ile gelen Azra Akın’a muhabirler de yoğun ilgi gösterdi. Soruları yanıtsız bırakmayan çift, cinsiyet sorularına ‘Biz bebeğimizin cinsiyetini doğuma kadar öğrenmek istemiyoruz. Şu ana kadar bunu başarabildik. Bu durum bize daha çok heyecan veriyor.’ şeklinde bir açıklama yaptı.

İsim Konusunda da Kararsızlar

Bebeklerinin cinsiyetini doğuma kadar öğrenmeyeceklerini söyleyen Atakan Koru ve Azra Akın isim konusunda da kararsız. Daha önceki röportajında her iki cinsiyet için de isim düşündüğünü söyleyen Akın, dün akşam yaptığı açıklamada ‘İsme karar vermek çok zor bir durum. Her iki cinsiyet için de isim düşünüyoruz. Aklımızda bir şeyler var ancak karar verebilmiş değiliz.’ dedi.

‘Tekmelerini  Hissetmek Harika Bir Duygu’

İlk kez anne olmaya hazırlanan ve doğumuna az bir zaman kalan Azra Akın, hamilelik döneminin gayet keyifli ve sorunsuz geçtiğini söyledi. ‘Her şey çok güzel gidiyor, kendimi çok iyi hissediyorum.’ diyen Akın, ‘Bebeğimin tekmelerini hissetmek harika bir duygu. Mucize gibi bir şey.’ şeklinde bir açıklama yaptı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.


  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol