Aslıhan Kıratlı İle Yağ Yaktıran ve İncelten Kareografi

Aslıhan Kıratlı İle Yağ Yaktıran ve İncelten Kareografi
11 Temmuz 2017

Body Designer Aslıhan Kıratlı tarafından hazırlanan yeni egzersiz hareketleri videosunda yağ yaktıran ve incelten kareografi yer alıyor.

Aslıhan Kıratlı İle Yağ Yaktıran ve İncelten Kareografi

Doğum sonrası vücudunuzu toparlamaya yarayan yağ yakıcı hareketler videosu, Body Designer Aslıhan Kıratlı eşliğinde yapacağınız hareketler ve Aslıhan Kıratlı İle Yağ Yaktıran ve İncelten Kareografi ile devam ediyor. Evde egzersiz hareketleri kapsamında gerçekleştirebileceğiniz bu videomuzda yer alan yağ yaktıran kareografiler hem vücudunuzu ince hale getirirken hem de eski formunuzu korumanıza fayda sağlıyor. Doğum sonrasında yağ yakıcı hareketler bacak incelten kareografi videomuzu uygulamaya başlamadan önce bu hareketleri yapabilmeniz için mutlaka doktorunuzun onayını almanız gerektiğidir.

Yağ Yakıcı Hareketler

Yağ yakmak için yapacağımız  hareketlerde; her adım, her kolu tutuş şeklimiz, bacağımızı hangi açıda tutacağımız hepsi tamamen önemlidir. Dış görünüşümüzü en ince hale getirecek kareografiyi Aslıhan Kıratlı eşliğinde hep birlikte adım adım öğrenirken aynı zamanda hep birlikte dans edeceğiz.   

Aslıhan Kıratlı İle Yağ Yaktıran ve İncelten Kareografi  

Kol İncelten Kareografi

Kol incelten kareografinin ilk adımında kolunuzu dirseğinizden bükerek tam arkaya kadar götürüyoruz. Bunu 8 defa tekrarlıyoruz.

Yağ Yakıcı Hareketler Bacak İncelten Kareografi

Yağ yakıcı hareketler bacak incelten kareografi de  kollarınızda olduğu gibi bacağınızda oluşan yağları yakmak için Aslıhan Kıratlı eşiliğinde yapacağınız bacak inceltme hareketlerini, kol incelten kareografi ile bağlıyoruz. Hareketler ilk etapta zor gibi görünse de birlikte yaptıkça ve bu hareketleri dans formatına getirdikçe hoşunuza gidecek ve sizin için daha keyifli bir hal alacaktır.

Yağ Yakıcı ve İncelten Hareketler Video

   

Doğum Sonrası Egzersiz Hareketlerinin tamamını Aslıhan Kıratlı egzersiz videoları kategorimizden ya da gebe.com youtube hesabımızdan takip edebilirsiniz.    

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl