• gebe.com
  • /
  • Aslıhan Kıratlı İle Serbest Karın Egzersizleri

Aslıhan Kıratlı İle Serbest Karın Egzersizleri

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası egzersiz videolarında bu hafta serbest karın bir rutin yer alıyor.

Aslıhan Kıratlı İle Serbest Karın Egzersizleri

Aslıhan Kıratlı İle Serbest Karın Egzersizleri

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası egzersiz videoları Serbest Karın Egzersizleriyle devam ediyor. Doğum sonrasında vücudun toparlanmaya en fazla ihtiyaç duyduğu bölge şüphesiz karın bölgesidir. Egzersiz videolarımızın bu bölümünde Body Designer Aslıhan Kıratlı cilt derinizi (karın kasınızı) ve üst vücudunuzu toparlayacak hareketlerden oluşan bir rutin sunuyor. Doğum sonrasında hızla toparlanan bir vücuda sahip olmak için Aslıhan Kıratlıya eşlik etmenin ve her hareketin detayını yakalamaya çalışmanız yeterli. Karın Egzersizleri yapabilmek için önceden doktorunuzdan onay almanız gerektiğini unutmayın.  

Doğum Sonrası Karnın Forma Girmesi Zaman Alır

Doğum sonrasında karnın toparlanıp forma girmesi biraz zaman alır. Lohusalık döneminizi bitirdikten ve doktor kontrolünüz sonrasında doktorunuzun egzersiz yapabilmenize onay verdikten sonra yavaş yavaş serbest karın hareketlerine başlayabilirsiniz. Aslıhan Kıratlı tarafından hazırlanan karın hareketleri rutini yaparken her hareketin detaylarını yakalamaya çalışın. En önemlisi bu hareketleri yaparken keyif almanız. Her gün sadece 2 dakika yapacağınız hareketlerle doğumdan sonra kalan derilerin ne kadar hızlı toparlandığını göreceksiniz. Hatta karnınız hamile kalmadan önceki durumunuzdan bile daha iyi duruma gelecektir.

Serbest Karın Hareketleri Bir Rutin

   

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Saadet Mutluluk, bahtiyarlık.
Erkek Bebek İsimleri
Maarif Bilgi, kültür.