• gebe.com
  • /
  • Aslıhan Kıratlı İle Serbest Kardiyo Egzersizleri

Aslıhan Kıratlı İle Serbest Kardiyo Egzersizleri

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası evde egzersiz hareketleri serbest kardiyo ile devam ediyor.

Aslıhan Kıratlı İle Serbest Kardiyo Egzersizleri

Serbest Kardiyo Egzersizleri

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası egzersizlerinin yeni videosu Serbest Kardiyo Egzersizleri ile devam ediyor. Vücudumuzu en ince hale getirebilmek için, kaslarımızı hem doğru hem de farklı açılardan tetiklemeniz gerekiyor. Aslıhan Kıratlı eşliğinde yapacağınız serbest kardiyo egzersiz çalışması için en sevdiğiniz müziği açın ve videodaki hareketlere eşlik etmeye çalışın. Evde egzersiz hareketlerini ilk zamanlar 5 dakika ile başlayıp zamanla 20 dakikaya kadar çıkarabilirsiniz.

Kardiyo Egzersizlerini Videoyu İzleyerek Yapabilirsiniz

Doğum sonrasında vücudunuzun eski formuna dönebilmesi ve kilo vermeniz için yağ yakmaya yardımcı olan kardiyo egzersizlerini yapmanız gerekir. Bu egzersizleri yapmak için herhangi bir spor salonuna gitmenize gerek yoktur. Body Dsenier Aslıhan Kıratlı tarafından sizler için hazırlanan özel egzersiz videosunu izleyerek tüm hareketleri evde kolayca yapabilirsiniz.   serbest kardiyo egzersizleri  

Doktorunuzdan Mutlaka Onay Alın

Unutmamanız gereken en önemli konu doğum sonrasında bu hareketleri yapabilmeniz için mutlaka doktorunuzun onayı gerekiyor.

Aslıhan Kıratlı ile Serbest Kardiyo Hareketleri

 
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Saadettin 1. Dinin mutluluğu.2. Dini uğurlu, kutlu kılan.