Aslıhan Kıratlı ile İncelten Abdominal Çalışması

Aslıhan Kıratlı ile İncelten Abdominal Çalışması
18 Temmuz 2017

Aslıhan Kıratlı ile evde kolaylıkla yapılabilecek doğum sonrası egzersiz hareketleri esneyen karın kaslarını eski formuna getirmeye yarayacak incelten abdominal çalışması ile devam ediyor.

Aslıhan Kıratlı ile İncelten Abdominal Çalışması

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası evde yapılan egzersiz programına İncelten Abdominal çalışması ile devam ediyoruz. Aslıhan Kıratlı ile İncelten Abdominal çalışması, gebeliğiniz süresince esneyen karın kaslarınızın eski formuna gelmek içi toparlanmasına yardım edecek. Doğum sonrasında evde istediğiniz zaman yapabileceğiniz egzersiz hareketler aynı zamanda abdominal kası nasıl çalıştıracağınız hakkında da size bilgi verecek. Gebe com youtube kanalımızda ve yazımızda yer alan videomuzda Body Designer Aslıhan Kıratlı eşliğinde egzersiz hareketlerine başlamadan önce doktorunuzdan onay almayı unutmayın.

Karın Kaslarını Çalıştırma ve Şekillendirme

Doğum sonrasında karın kaslarını çalıştırma ile ilgili daha önceki videolarımızda temeli oluşturmak için çok daha hafif ve yavaş hareketlerle çalışmalar yapmıştık. Hazırladığımız yeni videomuzda daha ciddi bir karın çalıştırma hareketleri yer alıyor. Gebeliğiniz boyunca esneyen karın kaslarınızı yeniden eski formuna gelmesinde fayda saplayacak olan bu hareketleri Aslıhan Kıratlı'nın yönlendirmeleri doğrultusuna yapmanız, yaptığınız egzersizlerin başarısını artıracaktır.   

Aslıhan Kıratlı ile İncelten Abdominal Çalışması  

Abdominal Ne Demek?

Abdominal, karın, karınla ilgili anlamına gelmektedir. Doğum sonrasında karnınızın toparlanmasına fayda sağlayacak olan karın hareketleri arasında yer alan Abdominal çalışmasını Body Designer Aslıhan Kıratlı eşliğinde yapabilirsiniz.

Mutlaka Doktorunuzdan Onay Alın

Tüm doğum sonrası egzersizlerinde olduğu gibi bu videomuzda da yer alan hareketleri yapmadan önce mutlaka doktorunuzdan onay almanız gerektiğini unutmayın.  

Aslıhan Kıratlı İle Evde Egzersiz Görüntüleri  - İncelten Abdominal çalışması

   

Evde kolaylıkla yapacağınız doğum sonrası egzersiz videolarını Aslıhan Kıratlı başlığımızdan ya da gebe com youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl