Aslıhan Kıratlı İle Bacakları, Baseni, Kalçayı ve Karını İncelten Rutin Hareketler

Aslıhan Kıratlı İle Bacakları, Baseni, Kalçayı ve Karını İncelten Rutin Hareketler
15 Mayıs 2017

Aslıhan Kıratlı bu videosunda doğum sonrası forma girmek isteyen annelerin evde rahatlıkla yapacakları bacak, basen, karın ve kalça hareketleri serisi sunuyor.

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası egzersizlere, bacak, basen, kalça ve karın bölgesini incelten rutin hareketlerle devam ediyoruz. Evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz hareketlerle bacak, basen, karın ve kalça egzersizleri doğum sonrasında vücudunuzun ideal formuna girmesine yardımcı olacaktır. Unutmamanız gereken en önemli konu doğumdan sonra bu hareketleri yapabilmeniz için öncelikle doktorunuzun bu hareketleri yapmanıza onay vermesi gerekiyor.

Bacakları Baseni Kalçayı ve Karnı İncelten Rutin Hareketler

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası yenilenme hareketleri serisi bacak, basen, kalça ve karnı incelten egzersiz hareketleriyle devam ediyor. Evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz hareketlerle hızlı bir şekilde forma gireceksiniz. Aslıhan Kıratlı, bu video da annelerin doğum yapmalarından dolayı vücutlarında salgılanan hormonun onlar ve sizin için büyük bir avantaj olduğunu belirtiyor. Doğumdan sonra esneyen vücudunuzu istediğiniz şekle sokmak bu hareketlerle çok daha kolay olacak. Vücudunuzu en ince hale getirmek için Aslıhan Kıratlı'nın sizler için hazırladığı bir rutin hareketleri aşağıdaki videoyu izleyerek yapmaya başlayabilirsiniz.

Aslıhan Kıratlı İle Bacak, Basen, Kalça ve Karın İncelten Bir Rutin

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.