• gebe.com
  • /
  • Aslıhan Doğan Turan'dan Annelik Provası!

Aslıhan Doğan Turan'dan Annelik Provası!

8 aylık hamile olan Aslıhan Doğan annelik provası yaptı!

Yaklaşık 1 ay sonra bebeğini kucağına alacak olan Aslıhan Doğan, annelik provasına başladı! Yeni doğum yapan arkadaşının bebeği ile bol bol vakit geçiren Turan, bu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Aslıhan Doğan Turan Annelik Provası Yaptı!

Başakşehir’in ünlü futbolcusu Arda Turan ile 11 Mart’ta nikâh masasına oturan Aslıhan Doğan, yaklaşık 8 aylık hamile. Doğum için geri sayıma başlayan ünlü isim, bebeği için bütün hazırlıkları tamamladı. Önceki gün oğlu için alışverişe çıkan Aslıhan Turan, bu sabah da annelik provası yaptı! Yeni doğum yapan arkadaşı Selin Denizli Burnaz’ın bebeği ile bol bol vakit geçiren Turan, bu anları sosyal medyadan ‘Practising’ (alıştırma yapmak) notu ile paylaştı.

Yalnızca 8 Kilo Aldı

Hamileliği boyunca pilates yapmaya ve organik beslenmeye dikkat eden Aslıhan Doğan Turan, şu ana kadar yalnızca 8 kilo aldı. Geçtiğimiz ay eşi ile tekne turu yaparken görüntülenen Turan, fit vücudu ile herkesi şaşırtmıştı.

Doğumdan Sonra Düğün Yapacaklar

Aslıhan Doğan Turan, Başakşehir’in ünlü futbolcusu Arda Turan ile 11 Mart’ta nikâh masasına oturmuştu. Apar topar evlenen çift, hamilelik nedeniyle düğün yapamamıştı. Ancak ünlü çiftin, doğumdan kısa bir süre sonra büyük bir düğün töreni yapacağı öğrenildi.

Arda Turan’ın Bebeğinin İsmi Belli!

İlk kez anne-baba olacak olmanın mutluğunu yaşayan çift, bebeklerinin ismine de karar verdi. Daha önce basında bebeğin isminin ‘Can’ olacağı yazılmıştı. Ancak çifte yakın kaynaklardan, Arda Turan’ın bebeğinin isminin ‘Hamza Arda’ olacağı öğrenildi. Bir de kız bebek annesi olmak isteyen Aslıhan Doğan, eğer ileride kızı olursa ‘Aslıhan’ ismini verecek.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol