Aslı Tandoğan'dan Güzel Haberler Var!

Aslı Tandoğan'dan Güzel Haberler Var!
26 Haziran 2018

Ünlü oyuncu Aslı Tandoğan hamile! İkinci bebeğine gebe olan Aslı Tandoğan, müjdeli haberi sosyal medya hesabından verdi!

Televizyonların ve sinemanın sevilen oyuncusu Aslı Tandoğan’dan güzel haberler var! Son röportajında bir çocuğum daha olmasını istiyorum diyen Aslı Tandoğan hamile!

Aslı Tandoğan Hamile!

Dudaktan Kalbe, Kabadayı ve Muhteşem Sultan Kösem gibi birbirinden iddialı yapımlarda yer alan oyuncu Aslı Tandoğan, 2014 yılının yaz aylarında finansçı sevgilisi Cahit Tan Yeşilada ile evlenmişti. Aynı yılın son aylarında bebeğini kucağına alan Aslı Tandoğan, bebeğine Atlas ismini vermişti. Son röportajında tekrar anne olmak istediğini söyleyen ünlü oyuncu müjdeli haberi verdi! Aslı Tandoğan tekrar anne olacak!

Aslı Tandoğan'dan Güzel Haberler Var!

Aslı Tandoğan İkinci Kez Anne Olacak

İkinci kez anne olacağını müjdeleyen Aslı Tandoğan, haberi sosyal medya hesabı üzerinden verdi. Aile fotoğraflarını paylaşan ünlü oyuncu,  fotoğrafa ‘Ailemize yeni bir üye geliyor.’ şeklinde bir açıklama bıraktı. Çok sayıda tebrik mesajı alan Aslı Tandoğan, bebeğinin cinsiyeti hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Aslı Tandoğan'dan Güzel Haberler Var!

Aslı Tandoğan Kimdir?

Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Aslı Tandoğan, 2 Nisan 1979’da Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olan Aslı Tandoğan, oyunculuğa ‘Gülüm’ adlı dizi ile 2002 yılında başladı. ‘Aşka Sürgün’ adlı dizideki Dilan Şahvar karakteriyle yıldızını parlatan güzel oyuncu, 2007 yılında ‘Kabadayı’ adlı projede Kenan İmirzalıoğlu ile başrol oynadı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.