Alişan'ın Doğum Hediyesi Olay Oldu!

Alişan'ın Doğum Hediyesi Olay Oldu!
16 Şubat 2021

Geçtiğimiz hafta kızı Eliz'i kucağına alan Alişan, şimdi de eşine aldığı pahalı doğum hediyesiyle gündemde.

Alişan ve Buse Varol çifti geçtiğimiz hafta ikinci kez ebeveyn olmanın mutluluğunu yaşamıştı. İlk çocuğu Burak’ın doğumunda eşine araba hediye eden Alişan, şimdi de aldığı 563 bin TL değerindeki tektaş yüzükle gündemde.

Alişan’ın Eşine Aldığı Doğum Hediyesi Olay Oldu!

Dostlar Mahallesi adlı dizinin setinde tanışan, kısa bir süre sonra da nikâh masasına oturan Buse Varol ve Alişan, 2019 yılında ilk kez anne baba olmanın heyecanını yaşamıştı. Oğulları Burak’ı sağlıklı bir şekilde kucaklarına alan çift, geçtiğimiz hafta ikinci kez ebeveyn olmanın mutluluğunu yaşadı. Bu kez kız bebek sahibi olan ikili, çocuklarına Eliz ismini verdi. Eşinin doğum haberini sosyal medya hesabından duyuran Alişan, daha sonra Eliz bebeğin de dahil olduğu aile fotoğraflarını yayınladı. Instagram'da büyük ilgi gören fotoğrafa, kısa sürede binlerce tebrik yorumu geldi.

Alişan'ın Doğum Hediyesi Olay Oldu!


Geçtiğimiz hafta kızı Eliz’in doğumuyla gündem olan Alişan, şimdi de eşine aldığı doğum hediyesiyle konuşuluyor. Oğlu Burak’ın doğumunda eşine araba hediye eden ünlü şarkıcının, şimdi de 80 bin dolar (563 bin TL) değerinde bir tektaş yüzük aldığı iddia ediliyor.

Doğum Haberini Bu Cümlelerle Duyurmuştu

Kızını sağlıklı bir şekilde kucağına alan Alişan, doğumun ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu cümlelere yer vermişti; “Her evlat başka bir sayfa, başka bir yolculuk ve başka bir sevgi… Allah’a şükürler olsun ki bu mutluluğu ikinci kez yaşıyorum. Arayan ve iyi dileklerini ileten herkese teşekkür ederim.”

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl