İsim Bulma Yöntemi ile Herkesi Şaşırttı!

İsim Bulma Yöntemi ile Herkesi Şaşırttı!
27 Ağustos 2020

Geçtiğimiz hafta bebeğinin cinsiyetini öğrenen Alişan, isim bulma yöntemiyle herkesi şaşırttı.

İkinci kez baba olmaya hazırlanan Alişan, önceki gün bir mekândan çıkarken görüntülendi. Basın mensuplarıyla kısa bir süre sohbet eden şarkıcı, şu an kızlarına isim düşündüklerini söyledi. İsmi araçlarının plakasına göre seçeceklerini belirten Alişan, “A ve B plakamız var ama seri bozulacak gibi duruyor.” şeklinde açıklama yaptı.

İsim Bulma Yöntemiyle Herkesi Şaşırttı

2018 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan Alişan ve Buse Varol çifti, ilk çocukları Burak’ı geçtiğimiz sene kucaklarına almıştı. Doğumdan sonra yaptığı açıklamalarda en az 3 – 4 çocuk sahibi olmak istediğini belirten Buse Varol’un birkaç hafta önce yeniden hamile olduğu öğrenilmişti. İkinci kez anne baba olmaya hazırlanan çift, geçtiğimiz hafta düzenledikleri cinsiyet öğrenme partisinde bebeklerinin cinsiyetini de öğrenmişti. Partide bir kız bebek sahibi olacaklarını öğrenen mutlu çift, şimdi de isim arayışına girdi.

İsim Bulma Yöntemi ile Herkesi Şaşırttı!

"Plakaya Göre İsim Seçeceğiz"

Önceki gün bir mekândan çıkarken görüntülenen Alişan, basın mensuplarıyla kısa bir süre sohbet etti. İkinci çocuk için çok heyecanlı olduğunu belirten şarkıcı, isim sorusuna verdiği cevap ile herkesi şaşırttı. Araçlarının plakasına göre isim düşündüklerini belirten Alişan; “ Bu aralar isim düşünüyoruz. Plakaya göre isim seçeceğiz sanırım. A ve B plakamız var ama bu kez seri bozulacak gibi duruyor.” dedi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah