8 Aylık Hamile Berfu Yenenler’den Esprili Paylaşım

8 Aylık Hamile Berfu Yenenler’den Esprili Paylaşım
18 Şubat 2021

8 aylık hamile olan Berfu Yenenler, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmaya devam ediyor.

İkinci çocuğunu kucağına almak için gün sayan Berfu Yenenler, hamileliğinin başından beri sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor. Takipçileriyle Instagram hesabı üzerinden fikir alışverişi yapmayı seven ünlü model, esprili paylaşımlarıyla da hayranlarını güldürmeyi ihmâl etmiyor.

Berfu Yenenler İkinci Kez Anne Olmaya Hazırlanıyor

Miss Turkey 2015’te 4. güzel seçilen Berfu Yıldız, oyuncu Eser Yenenler ile geçtiğimiz yıllarda hayatını birleştirmişti. Vakit kaybetmeden ailelerinin genişlemesini isteyen çift, kısa bir süre sonra oğulları Kuzey’i kucaklarına almıştı. Her röportajında Kuzey’e bir kardeş istediğini söyleyen Berfu Yenenler, şimdilerde ikinci çocuğuna kavuşmaya hazırlanıyor. Hamileliğinin son haftalarına giren ünlü modelin, Nisan ayının başlarında doğum yapması bekleniyor. İkinci kez erkek bebek bekleyen Yenenler, oğluna Mete ismini vermeyi planlıyor.

8 Aylık Hamile Berfu Yenenler’den Esprili Paylaşım

Özellikle hamileliğinde sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmaya başlayan Berfu Yenenler, eğlenceli paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak oğlu Kuzey’in yatağına “Tahliye Emri,  yeni kiracı Nisan ayında taşınacağı için yatağı boşaltmanız gerekir.” yazılı bir ilan yapıştıran Yenenler, “Bunu yapmayacağımı düşünmüyordunuz herhalde, yeni kiracı geliyor Kuzey bey.” şeklinde esprili bir açıklama yaptı. 25 yaşındaki Berfu’nun bu paylaşımı, kısa sürede 100 binin üzerinde beğeni aldı.

8 Aylık Hamile Berfu Yenenler’den Esprili Paylaşım


Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Saadettin 1. Dinin mutluluğu.2. Dini uğurlu, kutlu kılan.