Petek Dinçöz'den Üzücü Haber

Petek Dinçöz'den Üzücü Haber
01 Ekim 2020

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez hamile olduğunu duyuran Petek Dinçöz, tiroidi ve kemik hastalığı sebebiyle bebeğini kaybettiğini açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez hamile olduğunu duyuran Petek Dinçöz, tiroidi ve kemik hastalığı sebebiyle bebeğini kaybettiğini açıkladı. Sosyal medya hesabından üzüntüsünü paylaşan şarkıcıya, kısa sürede binlerce teselli yorumu geldi.

Petek Dinçöz’den Üzücü Haber

Yıllar önce okuduğu şarkılarla adından söz ettiren Petek Dinçöz, 2014 yılında Serkan Kodaloğlu ile nikâh masasına oturmuştu. Evlendikten sonra kariyerine son veren ve gözlerden uzak bir yaşam süren şarkıcı, 2015’te ilk çocuğu İrfan Aslan’ı dünyaya getirmişti. Geçtiğimiz haftalarda yeniden anne olacağını müjdeleyen ünlü şarkıcının sevinci ne yazık ki uzun sürmedi. Doğuştan sahip olduğu kemik hastalığı ve tiroidi sebebiyle bebeğini kaybettiğini belirten Dinçöz, acı haberi sosyal medya hesabından paylaştı.

“Annelik Heyecanım Yarıda Kaldı”

Instagram hesabından paylaşımda bulunan Dinçöz, şu ifadelere yer verdi; “Doğuştan boyun kemiliği tersliği ve tiroidi sebebiyle ikinci kez yaşadığım annelik heyecanım ne yazık ki yarıda kaldı. İrfan Aslan’ın abi olması ve ailemizin büyümesi tek dileğimiz. Rabbim bana ve anne olmak isteyen tüm kadınlara bu duyguyu hayırlısıyla ve sağlıkla yaşatsın.” Paylaşımının ardından kısa sürede binlerce teselli mesajı alan şarkıcı, özellikle meslektaşlarından büyük destek gördü.

Petek Dinçöz'den Üzücü Haber

Kız Bebek Bekliyordu

Öte yandan, metropol hayatından sıkılan ve doğa ile iç içe yaşamak için Bodrum’a yerleşen şarkıcı, ikinci kez hamile olduğunu patik fotoğrafıyla duyurmuştu. Patik görselini yalnızca kalp emojisi ile paylaşan Dinçöz’ün, kız bebek beklediği öğrenilmişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah