Tüp Bebek Tedavisi Gören Ünlü Sunucu Zahide Yetiş Mutlu Sona Ulaştı!

Tüp Bebek Tedavisi Gören Ünlü Sunucu Zahide Yetiş Mutlu Sona Ulaştı!
18 Kasım 2017

2014 yılında iş adamı Cem Arısoy ile hayatını birleştiren ünlü sunucu Zahide Yetiş'in 7 haftalık hamile olduğu öne sürüldü!

Tüp bebek tedavisi gördüğü bilinen ünlü sunucu Zahide Yetiş hamile mi? 2014 yılında iş adamı sevgilisi Cem Arısoy ile Paris'te evlenen Zahide Yetiş, anne olmak istediğini her fırsatta dile getiriyordu. Tedavinin başarılı sona ulaştığı ve Zahide Yetiş'in 7 haftalık hamile olduğu iddia edildi. Ancak Zahide Yetiş'in nazar değmesin diye kimseye söylemediği öne sürüldü.  

 Tüp Bebek Tedavisi Gören Ünlü Sunucu Zahide Yetiş Mutlu Sona Ulaştı!  

Zahide Yetiş Hamile mi?

2014 yılında Paris'te iş adamı sevgilisi Cem Arısoy ile nikâh masasına oturan Zahide Yetiş, düğünü ise Kuruçeşme'de yapmıştı. Eğlencenin tavan yaptığı düğünün görüntülerini, sunuculuk yaptığı programda yayınlayan Zahide Yetiş'in 7 haftalık hamile olduğu söyleniyor! Evlendiği günden beri her fırsatta çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen Zahide Yetiş, sonunda hayallerine ulaştı! 7 haftalık hamile olduğu iddia edilen Zahide Yetiş'in nazardan korktuğu için açıklama yapmadığı söyleniyor. 

  Tüp Bebek Tedavisi Gören Ünlü Sunucu Zahide Yetiş Mutlu Sona Ulaştı!  

Tüp Bebek Tedavisi Görüyordu

3 yıl önce Cem Arısoy ile hayatını birleştiren Zahide Yetiş'in hamile olduğu öne sürüldü. 7 haftalık hamile olduğu söylenen ünlü sunucunun nazardan korktuğu için açıklama yapmadığı iddia edildi. 38 yaşındaki sunucunun bir süredir tüp bebek tedavisi gördüğü biliniyordu. Tedavinin başarılı olduğu ve Zahide Yetiş'in mutlu sona ulaştığı söyleniyor.  

Bebek Özlemini Her Fırsatta Dile Getiriyordu

Evlendikten sonra katıldığı bir organizasyonda kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Zahide Yetiş bebek ile ilgili sorulara ' Her kadın gibi ben de anne olmayı ve o duyguyu tatmayı çok istiyorum. Ancak evliliğimiz henüz çok yeni. Tadını çıkartıyoruz. Şu an hamile değilim ama en kısa sürede istiyorum.' şeklinde cevap vermişti. Sunuculuk yaptığı programda da her fırsatta bebek özlemini dile getiren Zahide Yetiş, mutlu sona ulaştı!  

Zahide Yetiş Hamile Olduğunu Açıkladı!

Uzun süredir tüp bebek tedavisi gören Zahide Yetiş hamile olduğunu canlı yayında açıkladı! 2018 yılına müjdeli haberle giren ünlü sunucu, programında bebek beklediğini sevenleriyle paylaştı. Güncel haberin detaylarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.


 Tüp Bebek Tedavisi Gören Ünlü Sunucu Zahide Yetiş Mutlu Sona Ulaştı!  

Zahide Yetiş Kimdir?

Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya, Viyana'da doğdu. Lise eğitimini İzmir Fatih Koleji'nde, Üniversite eğitimini ise 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme bölümünde tamamladı. Gençlik yıllarında belgesel seslendirmeleriyle başlayan televizyonculuk kariyeri, reklam filmi seslendirmeleri ve metin yazarlığı ile devam etti. Ardından TRT'de yayınlanan bir belgesel programı ile daha görünür olan Zahide Yetiş, asıl ününü Dr. Aytuğ Kolankaya ile birlikte sunduğu Doktorum adlı program ile kazandı. Daha sonra 'Zahide ile Yetiş Hayata' adlı programın sunuculuğunu yapmaya başlayan Zahide Yetiş, 2014 yılında Cem Arısoy ile evlendi.   Diğer Geberazzi haberlerimizi takip etmek için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl