Zahide Yetiş Mutlu Sona Ulaştı! Canlı Yayında Hamile Olduğunu Açıkladı

Zahide Yetiş Mutlu Sona Ulaştı! Canlı Yayında Hamile Olduğunu Açıkladı
16 Ocak 2018

Ekranların sevilen ismi Zahide Yetiş, uzun süren tüp bebek tedavisinin ardından mutlu sona ulaştı! Bebek beklediğini canlı yayında açıklayan ünlü sunucu, duygularını ifade ederken gözyaşlarına engel olamadı.

Tüp bebek tedavisi gördüğü bilinen ünlü sunucu Zahide Yetiş hamile olduğunu açıkladı! Ekranların en çok izlenen sağlık programı sunucucu Zahide Yetiş 2018 yılına müjdeli haberle girdi. 2014 yılında iş adamı sevgilisi Cem Arısoy ile hayatını birleştiren ünlü sunucu, önceki gün yayınlanan programında bebek beklediğini sevenleriyle paylaştı!

Zahide Yetiş Hamile Olduğunu Açıkladı!

2014 yılında iş adamı sevgilisi Cem Arısoy ile Paris'te evlenen Zahide Yetiş hamile olduğunu açıkladı! Uzun süredir tüp bebek tedavisi gören 38 yaşındaki sunucu, 2018 yılına hamile olarak girdi. Her fırsatta bebek özlemini dile getiren Zahide Yetiş, geçtiğimiz aylarda katıldığı bir organizasyoda 'Zahide Yetiş hamile mi? sorularına; 'Her kadın gibi ben de anne olmayı ve o duyguyu tatmayı çok istiyorum. Fakat evliliğimiz yeni olduğu için daha tadını çıkarıyoruz. İleride inşallah ben de çocuk sahibi olmayı düşünüyorum.' şeklinde cevap vermişti.

Zahide Yetiş Mutlu Sona Ulaştı! Canlı Yayında Hamile Olduğunu Açıkladı

Zahide Yetiş Bebek Beklediğini Böyle Açıkladı!

'Şu ana kadar sizlerden hep dua aldım. Dualarınızla ve teveccühlerinizle her sabah birlikte olduk. Şimdi ise en özel, en güzel anımı paylaşma vakti geldi. Ben hamileyim! Sizler, ekibim ve doktorum her zaman tedavi sürecimde yanımdaydı. Ben ne zaman pes etsem, doktorum beni yüreklendirdi. Çok mutluyum. İşte herkesin bir sınanması var. Benim de programda güldüğüm, evde ağladığım çok zamanlarım oldu. Ama bazen şöyle düşünüyorum. Belki de Allah beni çocuğu olmayan kadınların yüzü yaptı. Ben onların sesi oldum burada. Şu an bizi izleyen ve 'Allah bana da nasip etsin' diyen pek çok kadın var aramızda biliyorum. Dualarım şimdi sizinle. Çok mutluyum, çok güzel bir heyecanmış. Bundan sonra daha çok dua edin.'


Zahide Yetiş Tüp Bebek Tedavisi ile Hamile Kaldı

38 yaşındaki ünlü sunucu Zahide Yetiş, doğal yollarla bebek sahibi olamadığı için tüp bebek tedavisi görüyordu. Uzun süredir tüp bebek tedavisi gören ünlü sunucunun tedavisi başarılı oldu ve Zahide Yetiş mutlu sona ulaştı! Önceki günlerde yayınlanan programında hamile olduğunu sevenleriyla paylaşan Zahide Yetiş'in bebeği kaç aylık, henüz bilinmiyor.


Diğer Geberazzi haberlerimizi takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.