Doğum Sonrası Pozlarıyla Büyük Beğeni Topladı!

Doğum Sonrası Pozlarıyla Büyük Beğeni Topladı!
11 Kasım 2020

Geçtiğimiz haftalarda Lalin ismini verdiği kızını kucağına alan Sinem Kobal, doğum sonrası ilk pozunu yayınladı.

Geçtiğimiz haftalarda Lalin ismini verdiği kızını kucağına alan Sinem Kobal, doğum sonrası ilk fotoğrafını yayınladı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çeken oyuncu, fit görüntüsüyle büyük beğeni topladı.

Geçtiğimiz Haftalarda Anne Olmuştu

Selena adlı diziyle hayatımıza giren Sinem Kobal, 2016 yılında Kenan İmirzalıoğlu ile hayatını birleştirmişti. Cunda Adası’nda evlenen çift, geçtiğimiz haftalarda ilk kez anne baba olmanın heyecanını yaşadı. Taksim’deki özel bir hastanede doğum yapan Sinem Kobal, bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına aldı. Hastane çıkışında magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan oyuncu, suda doğum yaptığı iddialarını yalanlayarak normal doğum yaptığını söylemişti. Hastanenin bir katını kapattılar iddialarını da reddeden Kobal, pandemi sebebiyle aile üyeleri dışında kimseyi kabul edemediklerini belirtmişti.

Doğum Sonrası Pozlarıyla Büyük Beğeni Topladı!

Doğumdan Sonraki İlk Poz

Şu sıralar yeni yaşamına adapte olmaya çalışan güzel oyuncu, doğumun ardından ilk kez sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Bebeğinin uyumasını fırsat bilerek köpeği Çiko ile verdiği pozları Instagram hesabından yayınlayan Kobal, paylaşımına “Lalin uyurken” notunu düştü. Fit görüntüsüyle dikkat çeken oyuncunun bu kareleri, sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Lalin Ne Demek?

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal çiftinin kızlarına Lalin ismini vermesinin ardından, Lalin’in anlamı da merak edilir oldu. Peki, Lalin ne demek? “Kırmızı renkli olan” anlamına gelen Lalin, aynı zamanda yakut kırmızısını ifade etmek için de kullanılıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Lâle Çiçekleri kadeh biçiminde olan, türlü renklerde süs bitkisi.
Erkek Bebek İsimleri
Saadettin 1. Dinin mutluluğu.2. Dini uğurlu, kutlu kılan.