Zayıflama Sırrını Paylaştı: "Bol Bol Emzirin"

Zayıflama Sırrını Paylaştı: "Bol Bol Emzirin"
22 Şubat 2021

Önceki hafta doğum yapan Özge Özder, doğum kilolarından nasıl kurtulduğunu takipçileriyle paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde doğum yapan Özge Özder, hamileliğinde aldığı 15 kilonun 11’ini bir hafta içinde verdiğini açıkladı. Sırrını da takipçileriyle paylaşan ünlü oyuncu, annelere bol bol bebeklerini emzirmelerini tavsiye etti.

Özge Özder Zayıflama Sırrını Paylaştı

Umutsuz Ev Kadınları ve Dudaktan Kalbe gibi başarılı dizilerde rol alan Özge Özder, sanatçı Sinan Güleryüz ile 2018 yılında nikâh masasına oturmuştu. Evliliklerini gözlerden uzak, mutlu bir şekilde sürdüren ikili, geçtiğimiz aylarda çektikleri bir videoyu sosyal medya hesaplarından yayınlayarak bebek beklediklerini açıklamıştı. Sağlıklı bir hamileliğin ardından önceki hafta bebeğini kucağına alan Özge Özder, bir kız bebek dünyaya getirdi. Kızına Eva Luna ismini veren oyuncu, lohusalığında yaşadığı deneyimleri sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Son olarak doğum kilolarından hızlı bir şekilde kurtulduğunu belirten oyuncu, bunu emzirmeye borçlu olduğunu söyledi.

Zayıflama Sırrını Paylaştı: "Bol Bol Emzirin"

“Rejim Yapmayın, Emzirin”

Sadakatsiz adlı diziye doğum sebebiyle ara veren Özge Özder, şu sıralar bebeğinin bakımıyla ilgileniyor. Bu süreçte sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanan oyuncu, lohusalığında yaşadığı deneyimleri takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Son olarak aldığı 15 kilonun 11’ini bir hafta içinde verdiğini açıklayan oyuncu, sırrının bol bol emzirmek olduğunu söyledi. İşte, ünlü oyuncunun o açıklaması; “52 kiloyken hamile kaldım. Hipertansiyon sebebiyle oluşan ödem ve şişkinlik ile toplam 15 kg almıştım. Ödem hemen gitti, aldığım kilolar da hızla eriyor. Rejim yapmayın, emzirin anneler!”

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Abay 1. Beceri. 2. Seziş, anlayış. 3. Büyük erkek kardeş.