Bebeğinin İsmini Açıkladı!

Bebeğinin İsmini Açıkladı!
04 Ocak 2021

Anne olmak için gün sayan Öykü Karayel, bebeğine vereceği ismi sosyal medya hesabından açıkladı.

Bir Başkadır adlı dizide sergilediği başarılı oyunculuğuyla son günlerde sosyal medyanın en çok konuşulan ismi olan Öykü Karayel, yeni yılın ilk günlerinde sürpriz bir paylaşımda bulundu. Hamileliğinin 5. ayını geride bırakmaya hazırlanan oyuncu, karnının belirginleştiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Aynı paylaşımda bebeğinin cinsiyetini ve ismini de açıklayan Karayel, sevenlerinin tüm merakını gidermiş oldu.

Öykü Karayel Bebeğinin İsmini Açıkladı

Rol aldığı Bir Başkadır adlı dizi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Öykü Karayel, müzisyen Can Bonomo ile 2018 yılında hayatını birleştirmişti. Küçükçiftlik Park’ta sade bir törenle evlenen çift, sadece yakın dostlarının katıldığı düğünlerini ise Çeşme’de yapmıştı. Gözlerden uzak, mutlu bir evlilik yürüten ikili şimdilerde anne baba olmaya hazırlanıyor. Hamile olduğu iddialarını geçtiğimiz haftalarda doğrulayan oyuncu, karnının belirginleştiği fotoğrafları sosyal medya hesabından yayınladı. Bebeğinin cinsiyeti ve ismini de açıklayan Öykü, verdiği pozlarla sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Bebeğinin İsmini Açıkladı!

Oğluna “Roman” İsmini Verecek

Şu sıralar rol aldığı “Bir Başkadır” adlı dizi ile gündemden düşmeyen Öykü Karayel, yeni yılın ilk günlerinde sürpriz bir paylaşımda bulundu. Ünlü bir fotoğrafçıya verdiği hamilelik pozlarını sosyal medya hesabından yayınlayan oyuncu, bebeğinin cinsiyeti ve ismini de açıkladı. Bir erkek bebek beklediğini belirten Karayel, oğluna Roman ismini vereceğini duyurdu. Şu sıralar hamileliğinin 5. ayını geride bırakmaya hazırlanan ünlü oyuncunun Nisan ayında doğum yapması bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.