Öykü Karayel’in Bebeği Göründü!

Öykü Karayel’in Bebeği Göründü!
30 Kasım 2020

Anne olmak için gün sayan Öykü Karayel, ilk hamilelik pozunu sosyal medya hesabından paylaştı.

Anne olmak için gün sayan Öykü Karayel,  hamileliğinde 4. ayı geride bıraktı. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı seven ünlü oyuncu, ilk hamilelik pozunu sosyal medya hesabından paylaşarak sevenlerinin merakını giderdi. Eşi ile birlikte çekilen karesini yayınlayan Karayel'in bu pozu, sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Öykü Karayel’in Bebeği Göründü

Kara Para Aşk ve Kuzey Güney gibi sevilen dizilerde rol alan Öykü Karayel ile ülkemizi Eurovision şarkı yarışmasında temsil eden Can Bonomo, 2018 yılında dünya evine girmişti. 2 yıllık beraberliğin ardından Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen bir törenle evlenen çift, düğünlerini ise Çeşme’de gerçekleştirmişti. Özel hayatlarını kameralardan uzak yaşamayı seven ünlü çift, şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor. Kısa bir süre önce hamile olduğu öğrenilen Öykü Karayel, hafif belirginleşen karnı ile ilk hamilelik pozunu sosyal medya hesabından paylaştı. Hamileliğinde4. ayını geride bırakan oyuncu, bebeğinin cinsiyetine dair herhangi bir açıklama yapmadı.

Öykü Karayel’in Bebeği Göründü!

Doğum Nisan Ayında

Şu sıralar dijital bir platformda yayınlanan “Bir Başkadır” adlı dizideki başarılı oyunculuğu ile gündemde olan Öykü Karayel, hamileliğinin 4. ayını geride bıraktı. İlk kez anne olmaya hazırlanan Karayel, belirginleşen karnı ile ilk pozunu sosyal medya hesabından yayınladı. Ünlü oyuncunun eşi ile birlikte çektirdiği bu kare sosyal medyada yoğun ilgi gördü. Bebeğinin cinsiyetini henüz açıklamayan Karayel’in, Nisan ayında doğum yapması bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.