Finansal Güvence Yaratın

Finansal Güvence Yaratın
27 Ekim 2016

Finansal hazırlık, ebeveynliğin en korkunç yanı olsa da hayati önem taşıyan parçasıdır. Eğer kendiniz ve aileniz için finansal olarak hazır olduğunuzu hissediyorsanız gerisi bir şekilde gelir.

Finansal Güvence Yaratın

Aşağıdaki 3 ipucunu uygulayarak bebeğiniz doğmadan önce finansal olarak hazırlanın. Finansal hazırlık, ebeveynliğin en korkunç yanı olsa da hayati önem taşıyan parçasıdır. Eğer kendiniz ve aileniz için finansal olarak hazır olduğunuzu hissediyorsanız gerisi bir şekilde gelir.

Bireysel Emeklilik ve Sağlık Sigortası Alın

Sağlık sigortası ve bireysel emeklilik bir öncelik olmalıdır. Yönetilebilir bir prim edinmek, yüksek ücretle emekli olmak açısından bireysel emeklilik, olası bir felaketten korunmak için ise sağlık sigortası çok işinize yarayabilir.

Bir Avukattan Gayrimenkuller Hakkında Danışmanlık Alın

Emlak planlama konusunda uzmanlaşmış bir avukat bularak istendiği zaman yapılacak olan yatırımın geri alınabileceği bir hayat güvencesi olarak gayrimenkul araştırması yapın.

Üniversite İçin Para Biriktirin

Daha çok zaman olduğunu biliyoruz ama ufak ufak üniversite için para ayırmak iyi bir fikir. Şimdiden maaşınızın %5’ini çocuğunuzun eğitim geleceği için bir kenara ayırsanız vakti geldiği zaman oldukça akıllıca bir yatırım yaptığınızı fark edeceksiniz. Bu konudaki çeşitli fonları araştırıp paranızın kolayca artabileceği sistemler bulabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Abay 1. Beceri. 2. Seziş, anlayış. 3. Büyük erkek kardeş.